Piknik Piłkarski dla Akademia Futbolu

data dodania: 7 maj 2017 22:34:47

Zeszłoroczna impreza urodzinowa Akademii Futbolu tak spodobała się uczestnikom, że nie pozostało nam nic innego jak podjąć decyzję o cyklicznej jej organizacji. Mamy więc pewność, że impreza w 2017 nie jest ostatnią z tego cyklu. Podobnie jak w zeszłym roku zawodom czysto piłkarskim towarzyszyła masa atrakcji przygotowanych przez naszych instruktorów. Dzieci zrzeszone w Akademii Futbolu chętnie korzystały z atrakcji piłkarskich takich jak bubble soccer czy siłomierz kopacz. Obie atrakcje wpisały się już w stały harmonogram pikniku. Rodzeństwo małych piłkarzy, w szczególności to młodsze, kierowało swe kroki do nieco innych dmuchańców. Carnival games, combo piłki, ludzkie kręgle oraz zamek dyskoteka to urządzenia które w tym roku stały otworem przed naszymi najmłodszymi gośćmi. Wszystkie zupełnie nowe dopiero co odpakowane z folii. Dzieci bawiące się na pikniku piłkarskim utwierdziły nas w przekonaniu, że decyzje co do przedsezonowych inwestycji były w 100 % trafione. Zamek dyskoteka to doskonały wybór dla dzieci w wieku od 3 lat. Możliwość skakania po dmuchanej poduszce w rytm muzyki puszczanej z głośnika to nie lada frajda. Nieco starsi wybierali carnival games i combo piłki. Dość powiedzieć, że ta ostatnia pozycja skupiła dużą uwagę wśród dorosłych. Zawody między dziećmi a rodzicami na combo piłkach należały do bardzo popularnych. Nie mniejszym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i ich opiekunów cieszyły się ludzkie kręgle. Samo wejście do środka kuli zorby robiło ogromne wrażenie. Co dopiero przeżywali uczestnicy, gdy kula wprawiana była w ruch tak by nieuchronnie zmierzać ku rozstawionym kręglom? Kto nie próbował, koniecznie musi się odważyć! Naprawdę warto!
Chwilę po zakończeniu udanego pikniku piłkarskiego zaczynamy myśleć czym zaskoczyć naszych gości w przyszłym roku. Do zobaczenia!!!

kategorie: bubble soccer, Carnival games, Combo piłki, Dmuchane zamki, Dmuchany zamek dyskoteka, Ludzkie kręgle, Piknik piłkarski, Siłomierz kopacz

Możliwość komentowania została wyłączona.