Wieczór tematyczny dla DSS Polska w Hotelu na Półboru

data dodania: 5 styczeń 2017 23:44:21

Jak co roku organizacje imprez integracyjnych rozpoczynamy z firmą DSS. Także tym razem spotkaliśmy się w Hotelu Półboru. Do tej pory główną atrakcją wspólnych wieczorów była zabawa kasyno, wieczory mafijne. W 2017 roku DSS postawił na zmiany. Tym samym zamiast zabaw przy stołach do kasyna bawiliśmy się w niewidomych kelnerów, przy refleksomierzu Batak, mega wieży Jendze, sztucznej krowie do dojenia, a za całość odpowiedzialny był nasz niezawodny Dj.
Oczywiście głównym elementem wieczoru tematycznego była szampańska zabawa przy tanecznych hitach proponowanych przez naszego Dj. W zależności od sytuacji i atmosfery proponowaliśmy kolejne atrakcje. Musimy przyznać, że wybrane aktywności spotkały się ze znakomitym przyjęciem. Rywalizacja przy refleksomierzu Batak pobudziła ducha rywalizacji. Kolejne uderzanie w zapalające się lampki oraz mijający czas dopingowały zawodników do wzmożonej aktywności. Dla rozluźnienia atmosfery kolejne propozycje miały charakter humorystyczny i traktowane były z przymrużeniem oka. Dwie grupy ścigające się w odnalezienie elementów niezbędnych do otworzenia wina, czyli tzw, niewidomi kelnerzy to atrakcja idealna na takie spotkania. Luźna, wywołująca pozytywne emocje, a przy okazji budująca wspaniałą atmosferę w grupie. Idealny przykład gry team buildingowej. Podobne założenia towarzyszyły zabawie przy dojeniu naszej krowy. Pięknie ubrane kobiety i mężczyźni w nienagannie dobranych garniturach pochylający się nad sztuczną krową do dojenia to widok który u wszystkich uczestników wywoływał pozytywne reakcje. Dla wyciszenia atmosfery na koniec zaproponowaliśmy zabawę w mega wieżę jengę. Skupienie rysujące się na twarzach zawodników, strach przed upadającymi klockami to elementy które budowały wyjątkową rozrywkę. Tego dnia byliśmy świadkami wyjątkowych emocji, śmiechu, atmosfery. Na szczęście te ulotne momenty zapisane zostały przez naszą fotobudkę. Unikalne zdjęcia przez długi czas przypominać będą o tych wspaniały chwilach przeżytych podczas wieczoru tematycznego. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa będzie co najmniej tak samo udana.

kategorie: Dj Dyskoteki, Fotobudka, Garden games, Krowa do dojenia, Refleksomierz Batak, Team-building, Wieczory tematyczne

Możliwość komentowania została wyłączona.