Impreza integracyjna dla Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie

data dodania: 28 czerwiec 2014 23:41:44

Na drugiej dużej imprezie integracyjnej organizowanej tego dnia, spotkaliśmy się w Lututowie. Piknik odbywał się dla pracowników Rejonowego Banku Spółdzielczego. Atrakcji było co niemiara. Oczywiście, jak to zwykle bywa, największym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane urządzenia. Należały do nich, symulator mechanicznego byka rodeo, sejf Cash box, kula demolka, mega piłkarzyki oraz siłomierz kopacz. Z racji rozgrywanych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii, szczególną uwagę przykuwały atrakcje piłkarskie. Turnieje na mega piłkarzykach należały do ulubionych. Każdy mecz rozgrywany na dmuchanym urządzeniu przywoływał na myśl rozegrane podczas mundialu potyczki. Siłę strzału piłkarze mierzyli podczas zawodów na siłomierzu kopaczu. Czy Muller lub Ronaldo oddaliby silniejszy strzał? Podobne emocje towarzyszyły zabawie utrzymywaniu równowagi na mechanicznym byku rodeo. Czasy osiągane przez kolejnych zawodników powodowały zawrót głowy, nie mniejszy niż ten który towarzyszy zawodnikom po upadku z rogatej bestii. By podtrzymać lekkie zachwianie równowagi, zawodnicy oddawali się wyłapywaniu banknotów we wnętrzu dmuchanego sejfu Cash box. Najlepsi w czasie 30 sekund wyłapywali setki dolarów;)
Zawrót głowy towarzyszył również podczas zawodów na dmuchanej kuli demolce. Upadek na dmuchaną poduszkę po ciosie wymierzonym przez kolegę z pracy, spotykał się z radością i dużą dawką humoru. Zwolennicy zabaw wymagających większej dozy skupienia uciekali do specjalnie przygotowanych stanowisk strzelniczych. Tam czekały na nich broń śrutowa krótka oraz długa, łuki bloczkowy i tradycyjny oraz broń ASG. Celne strzały nagradzane były aplauzem gapiów oraz pamiątka w formie strzelniczej tarczy. Na chętnych czekały jeszcze zabawy team buidlingowe o charakterze garden games. Należały do nich wieloosobowe narty, limbo, przeciąganie liny, bierki i kilka innych.

kategorie: Byk rodeo, Dmuchane atrakcje, Garden games, Kula demolka, Mega piłkarzyki, Pikniki firmowe, Sejf Cash Box, Siłomierz kopacz, Strzelnica, Team-building

Możliwość komentowania została wyłączona.