Organizacja wieczoru integracyjnego w łódzkiej dyskotece Cabaret

data dodania: 13 marca 2014 13:04:59

Grupa Eventowa Rival organizowała w marcu wieczór integracyjny dla części pracowników łódzkiego oddziału Mbanku. Przy okazji tej organizacji zaproszono nasza firmę do udziału w przygotowaniu atrakcji towarzyszących tej imprezie. Nasza załoga odpowiedzialna była za przygotowanie aranżacji w stylu Las Vegas na deskach dyskoteki Cabaret. Dodatkowym elementem zachęcającym do czynnego udziału w zabawie były trzy stanowiska z grami x-box kinect oraz stół do trambambuli.
Fani barowej wersji piłkarzyków bez wątpienia byli zadowoleni z możliwości rozegrania mini turnieju podczas wieczoru integracyjnego. Jednak jak się łatwo domyślić to nie stół do trambambuli był centralnym punktem imprezy. Przy muzyce płynącej z dyskotekowych głośników imprezowicze oddawali się głównie zabawom w stylu las vegas. Zabawa przy stołach znanych m.in. z amerykańskiego Las Vegas skupiała zdecydowanie największą część zaproszonych na imprezę gości. Gry przy stołach do black jacka, pokera oraz ruleki bez wątpienia podnosiły prestiż imprezy i dodawały jej splendoru.  Pozostali wolący zdać się na własne umiejętności a nie łut szczęścia wybierali zabawę przy stanowiskach x-box kinect. Na specjalnie przygotowanej scenie rozstawiliśmy trzy stanowiska do gier kinect. Uczestnicy eventu podejmowali rywalizacje głównie w grach sportowych, takich jak piłka nożna oraz bardzo popularne w tym roku gry zimowe.
Najodważniejsi podejmowali wyzwanie rzucane im przez naszych instruktorów. Bez żadnej taryfy ulgowej imprezowicze stawali w szranki z naszymi instruktorami od zabaw przy stanowiskach kinect. Duże pokłady ambicji oraz wiary we własne umiejętności pozwalały pracownikom Mbanku nawiązać wyrównaną rywalizację z naszymi animatorami. Zabawa trwała w najlepsze aż do późnych godzin wieczornych. Mamy nadzieję, że doskonała zabawa podczas wieczoru pozytywnie wpłynęła na efektywność pracy dnia następnego.

kategorie: Kasyno, Trambambula, Wieczór mafijny, Wieczory tematyczne, XBox Kinect

Możliwość komentowania jest wyłączona.