Szkolenie Toobeez w Restauracji Dworek w Skierniewicach

data dodania: 21 stycznia 2014 20:00:47

W dniu 20.01.2014r. odbyła się impreza teambuildingowa dla zespołu pracowników sklepu Castorama w Skierniewicach. Trenerzy korzystali z klocków Toobeez, służących między innymi do poprawy komunikacji w zespole, sprawdzenia i rozwinięcia umiejętności współdziałania oraz do budowania i rozwijania świadomości bycia zespołem.

Podczas pięciogodzinnej zabawy, uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w różnorakich rolach oraz stawić czoła różnym wyzwaniom. Pracowali, w zależności od zadania, w parach, w mniejszych grupach oraz całym zespołem, dzięki czemu mogli dostrzec różne warianty pracy zespołowej, a także wcielić się w różne role.

Podczas omawiania wykonanych zadań, uczestnicy mieli okazję przedyskutować przeprowadzone ćwiczenia i wyciągać wnioski dotyczące tego, co z tych sytuacji zabawy mogą wykorzystać w codziennej pracy i działaniach zespołu, który tworzą. Trenerzy zaobserwowali bardzo dobrą współpracę uczestników, a także otwartość na szczerą komunikację. Zespół pokonywał wyzwania wspólnie, bezkonfliktowo i wypracowując kompromis.

Uczestnikom dopisywało poczucie humoru i dobrze odnaleźli się w proponowanym typie zadań. W opinii trenerów naszej firmy, wybór tej imprezy teambuildingowej okazał się bardzo trafny. Uczestnicy chwalili sobie oryginalność zabawy, a trenerzy zaobserwowali jej skuteczność wśród członków zespołu.

kategorie: Team-building, Toobeez

Możliwość komentowania jest wyłączona.