Speedballowe urodziny Paintball – Speedball pod Łodzią

data dodania: 21 grudnia 2013 20:00:05

Zaledwie 3 dni przed Wigilią Bożego Narodzenia w okolicach Justynowa pod Łodzią zorganizowaliśmy rozgrywki paintballowe z elementami speedballa. Zawody przeprowadziliśmy w dość nietypowym miejscu. Była to nasza pierwsza tego typu organizacja. Miejsce gdzie doszło do potyczki paintballowej to przydomowy ogród. Dla urozmaicenia zabawy i dodania zawodom pikanterii, rozstawiliśmy dmuchane przeszkody do speedballa. Zabawa organizowana była z myślą o najmłodszych adeptach paintballa.

Z okazji urodzin, młody jubilat zaprosił do udziału w paintballowych rozgrywkach swoich szkolnych przyjaciół i nie tylko. Tak jak wcześniej wspominałem zabawa przygotowana była z myślą o najmłodszych. W ferworze walki do zabawy dołączyli także rodzice zaproszonych gości. W kilka minut z niewinnej dziecięcej zabawy, rozgrywka przerodziła się regularną paintballową bitwę. Bez wątpienia każdy jej uczestnik będzie miał masę ciekawych historii do opowiedzenia przy wigilijnym stole.

Wielu z nich na dowód przedstawi okazałe siniaki po kulkach wypełnionych farbą. Szczególnie najmłodsi paintballowcy traktowali je, jak wojenne trofea.

kategorie: Imprezy rodzinne, Paintball, Speedball

Możliwość komentowania jest wyłączona.