Impreza integracyjna dla łódzkiego oddziału Nordea w Buczku pod Łodzią

data dodania: 7 czerwca 2013 8:54:41

W słoneczne czerwcowe popołudnie odbyła się impreza integracyjna dla pracowników firmy Nordea. Nasza firma odpowiedzialna była za kompleksową jej organizację. Każdy element układanki pt. event dla firmy Nordea należał do nas. Począwszy od organizacji transportu, przejazd zakorkowanymi ulicami miasta, catering, obsługę Dj – konferansjer aż po atrakcje takie jak megapiłkarzyki, team building, alkogogle i wiele innych.
Wyjazd pracowników Nordea nastąpił spod siedziby firmy przy ulicy Gdańskiej w Łodzi. Niestety z uwagi na nieustanne remonty odbywające się w naszym mieście już sam przejazd na miejsce imprezy w godzinach szczytu był nie lada wyzwaniem dla naszych kierowców. Harmonogram zapięty był na ostatni guzik, więc liczyła się każda minuta. Na miejsce imprezy jej uczestnicy dojechali zgodnie z założeniami. Jeszcze przed uroczystym powitaniem i rozpoczęciem zabawy, każdy poczęstowany został słynną na całe województwo zalewajką z Buczka. Kiedy mały głód został zaspokojony uczestnicy eventu udali się na specjalnie zaaranżowane do zabawy miejsce. Do ich dyspozycji zostało oddanych wiele urządzeń o charterze rekreacyjnym jak również stanowisk team biuldingowych. W pierwszym etapie integracji, zawodnicy poruszali się między atrakcjami zgodnie z harmonogramem. Podzieleni na zespoły rywalizowali ze swoimi kolegami i koleżankami z pracy. Nad całością czuwali nasi animatorzy, których zadaniem było instruowanie zawodników oraz dopingowanie do realizacji założeń eventu. Trudno wyróżnić, które z urządzeń cieszyło się największym zainteresowaniem. Bez wątpienia mężczyźni z większą ochotą odnosili się do zabaw sportowych, około piłkarskich. Tak więc rywalizacja na Mega piłkarzykach, trambambuli czy siłomierzu kopaczu, a także alkogoglach, polu minowym i przeciąganiu liny zdawała się sprawiać im najwięcej radości. Kobiety zdecydowanie więcej radości odnajdywały podczas zawodów team buildingowych. Rywalizacja poprzez współpracę w większej grupie zdawała się być ich domeną. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się popularne wyścigi na wieloosobowych nartach, skrzynkach czy potrójnych spodniach. Te wymagające chwili zastanowienia, transfer, mega puzzle, mega jenga, dywan, winda, czy poprzeczka także wzbudzały duży entuzjazm. Do finału imprezy zaprosiliśmy kilku Panów i Pań. Tradycyjnie już poprosiliśmy i podjęcie rywalizację w przeciąganiu liny. Tradycyjnie już wygrały Panie. Do ej pory nie potrafimy sobie odpowiedzieć na pytanie jak to się dzieje, że za każdym razem wygrywa płeć piękna?! Statystyka wysunięta na podstawie kilkunastu imprez podpowiada, że nie może być to kwestią jedynie szczęścia. Po zakończeniu części plenerowej uczestnicy eventu oddali się biesiadzie czy suto zastawionych stołach, doskonałej muzyce oraz tanecznym pląsom do póżnych godzin wieczornych. Bez wątpienia to czerwcowe popołudnie należało do udanych, dla wszystkich zgromadzonych w ośrodku restauracyjnym w Buczku pod Łodzią.

kategorie: Alkogogle, Catering, Dj Dyskoteki, Dmuchane atrakcje, Garden games, Mega piłkarzyki, Pikniki firmowe, Siłomierz kopacz, Team-building, Trambambula

Możliwość komentowania jest wyłączona.