Impreza integracyjna dla firmy Azymut w hotelu Campoverde w Łodzi

data dodania: 11 maja 2013 20:00:26

Hotel Capoverde to nasz stały partner przy organizacji imprez integracyjnych dla firm. Kolejny już raz mieliśmy przyjemność wspólnej aranżacja eventu dla naszego klienta. Organizacja cateringu, sal konferencyjnych pokazu western rodeo leżała po stronie naszego partenra. Nasza firma odpowiedzialna była za przygotowanie zabaw team buildingowych.

Firma Azymut postanowiła połączyć atuty jakim dysponował obiekt z elementami naszej oferty. Na pracowników firmy czekał „plac zabaw” pełen niespodzianek. Dla żądnych wrażeń przygotowaliśmy dmuchaną ściankę wspinaczkową, tor przeszkód boot camp oraz strzelnicę. Ścianka wspinaczkowa to nieodzowny element większości imprez integracyjnych.

Zdobycia szczytu i zazdrosne spojrzenia kolegów z pracy na stoper, dokumentujący czas z jakim osiągnęliśmy cel to elementy działające na wyobraźnię. Indywidualiści chętnie sprawdzali się również w zawodach organizowanych na dmuchanym torze przeszkód – boot camp. Wyścigi pomiędzy przeszkodami w kształcie litery X, skok nad fosą wypełnioną wodą, czy w końcu przejście przez ścianę pobudzają ducha rywalizacji.

Wielbiciele spokojniejszej formy rywalizacji oddawali się strzałom na strzelnicy.Każdy fan broni, bez wątpienia znalazł coś dla siebie. Broń śrutowa krótka, długa, łuki klasyczne oraz bloczkowe. Po krótkim instruktarzu jak należy obchodzić się z bronią, nie pozostawało nic innego jak ustrzelić dziesiątkę na tarczy. Niektórzy rzeczywiście od słów, przeszli do czynów i kilkukrotnie ustrzelili dychę, budząc tym samym zachwyt i podziw kolegów.

Będąc pierwszy raz na obiekcie Campoverde możemy odnieść wrażenie, że przenieśliśmy się do dalekiego Teksasu lub Dakoty, gdzie głównym zajęciem tubylców jest ujarzmianie dzikich Mustangów. Galopujące po terenie konie przywołują na myśl zabawy organizowane na amerykańskiej prowincji. Wyścigi w potrójnych spodniach, wieloosobowe narty, przeprawa przez rzekę za pomocą skrzynek, rzuty w disc golf, czy wreszcie rzut podkową to zabawy bez wątpienia zbieżne z krajobrazem Campoverde. Nowością wpisującą się w kanon wymienionych atrakcji jest tor przeszkód alkogogle.

Każdy śmiałek, który decyduje się na pokonanie dystansu, wzbogaconego rozmaitymi przeszkodami, z okularami imitującymi 1,5 promila alkoholu we krwi, musi liczyć się z salwami śmiechu kolegów z pracy. Wszystkie chwile godne zapamiętania, chwile uniesień, radości, śmiechu dokumentowane były przez naszego fotografa. Każdy z uczestników bez wątpienia wróci do dnia eventu organizowanego na obiektach Campoverde.

W szczególności gdy przypomni sobie niesamowity pokaz ognia przygotowany na tarasie hotelu. Zdjęcia z pokazu ognia bez wątpienia mogłyby zdobić nie jedną okładkę poczytnego miesięcznika. W naszej relacji z eventu, dla firmy Azymut, nie możemy zapomnieć o wspaniałym zespole Country. Piosenki oraz nauka tańca rodem z amerykańskiej prowincji pozwoliły zapomnieć o chłodnych jeszcze wieczorach.

kategorie: Alkogogle, Boot Camp, Disc golf, Dj Dyskoteki, Off road, Pokazy ognia, Ścianka wspinaczkowa, Strzelnica

Możliwość komentowania jest wyłączona.