Organizacja speedball Hotelu 500 w Strykowie pod Łodzią

data dodania: 4 maja 2013 20:00:41

Organizacja gry speedballowej w długi weekend majowy, to kolejne spotkanie z Hotelem 500 ze Strykowa. Współpraca zawiązana w tym roku rozwija się bardzo dynamicznie. Po serii imprez indoorowych zaproszeni zostaliśmy do przygotowania eventu o charakterze plenerowym. Klient Hotelu 500 ze wszystkich dostępnych atrakcji postawił na sportową odmianę paintballa – speedball.

Zawodnicy ubrani w specjalne stroje speedballowe, wyróżniające się kolorystyką oraz specjalnie wszytymi ochraniaczami stanęli na polu walki. Polu, które przygotowywane było tuż przy budynku hotelu. Instruktorzy budowę areny speedballowej rozpoczęli na kilka godzin przed początkiem imprezy. Napompowanie 25 specjalnych przeszkód, a przede wszystkim rozłożenie specjalnej, podwójnej, 100 – metrowej siatki to bardzo czasochłonne zadanie. Zadanie tym ważniejsze, że odpowiednie przygotowanie pola stanowi o bezpieczeństwie uczestników zabawy, a także gromadzących się wokół pola kibiców.

Zawodnicy poinstruowani o zasadach panujących podczas paintballowej zabawy, przystąpili do gry. Podzieleni na trzy 7 – osobowe zespoły rywalizowali w formule do ostatniego naboju w magazynku. Początkowy strach oraz niepewność, z każdą chwilą ustępowały i oddawały miejsce chęci sportowej rywalizacji, wydzielającej się adrenalinie oraz euforii. Zabawa trwała ponad dwie godziny. W tym czasie zawodnicy nie poprosili nawet o chwilę przerwy.

Pozytywne emocje oraz dobra zabawa pozwoliły zapomnieć o zmęczeniu oraz zimnym piwku podawanym w restauracji hotelu. Cieszymy się z kolejnej udanej realizacji dla naszego partnera. Zaufanie powstałe pomiędzy naszymi firmami pozwala z dużym spokojem wypatrywać następnych eventowych wyzwań.

kategorie: Speedball

Możliwość komentowania jest wyłączona.