Kasyno sylwestrowe w Hotelu Velvet w Suwałkach

data dodania: 31 grudnia 2012 20:00:22

Właściciele hotelu Velvet w Suwałkach szukali nietuzinkowej atrakcji dla swoich gości podczas imprezy sylwestrowej.  Dzisiejsze imprezy sylwestrowe nie sprowadzają się jedynie do biesiadowania przy kapeli i suto zastawionych stołach. Klienci stają się coraz bardziej świadomi i wymagający. Przygotowanie dodatkowych atrakcji staję się wręcz koniecznością by impreza została zapamiętana na długie chwile.

Dodatkową atrakcją mobilizującą klientów do skorzystania z oferty hotelu Velvet zostały nasze 3 stoły do kasyna.  W przerwach pomiędzy tanecznymi oraz kulinarnymi uniesieniami imprezowicze oddawali się grze w ruletkę, pokera i black jacka. Dla wielu gości było to pierwsze spotkanie z profesjonalnie zorganizowanym kasynem.

Nasi krupierzy z ochotą i wyrozumiałością tłumaczyli zawiłe zasady obowiązujące przy stołach do ruletki, pokera oraz black jacka. Bez wątpienia wielu gości złapało bakcyla gier karcianych i liczbowych. Niezobowiązujący charakter gry oraz nieograniczona ilość żetonów tylko pobudzały do dalszej zabawy.

Impreza sylwestrowa organizowana przez właścicieli hotelu Velvet w Suwałkach na pewno zapadnie w pamięć jej uczestnikom.  Nie możemy się doczekać jaką atrakcją zaskoczą swoich gości organizatorzy sylwestra za rok.

kategorie: Sylwester

Możliwość komentowania jest wyłączona.