Wigilia firmowa dla firmy Scan-Partner w hotelu Chrobry

data dodania: 15 grudnia 2012 20:00:38

15 grudnia br. mieliśmy przyjemność gościć kolejny raz w Topoli Królewskiej, a dokładniej w restauracji Królewskiej w Hotelu Chrobry. Tym razem spotkaliśmy się przy okazji wspólnej organizacji nietypowego spotkania wigilijnego firmy Scan-Pratner Sp. z o.o.

Firma ta to jeden z większych autoryzowanych dealerów marki Scania w Polsce. Czemu spotkanie wigilijne było nietypowe? Niewiele firm decyduje się by motywem przewodnim wieczoru wigilijnego były zabawy przy stołach do kasyna z dodatkową aranżacją mafijną w tle.

Gdyby nie termin wskazujący na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia, moglibyśmy śmiało wskazać, że był to kolejny wieczór mafijny organizowany przez naszą firmę. Wieczór mafijny, gdzie wszyscy goście przebrani w stylizacje prosto z lat 20-30 – tych ubiegłego stulecia oddawali się grom karcianym, przy stołach do black jacka, pokera oraz ruletki.

Trudno jednak w okolicach połowy grudnia zapomnieć o zbliżających się Świętach. Dlatego wiele gier i zabaw aranżowanych przez naszych krupierów i DJ Jarka miało charakter Świąteczny.

Kto bowiem jest w stanie zaprzeczyć, że Święty Mikołaj na kilka dni przed Wigilią nie zbiera sił przy kole do ruletki, czy z kubańskim cygarem nie blefuje przy stole do pokera?!

Nietypowe połączenie wigilijnego spotkania firmowego z wieczorem mafijnym, na pierwszy rzut oka nie może się udać … Przekonajcie się jednak, że z naszą jest zupełnie wyjątkowo i niepowtarzalnie.

kategorie: Kasyno, Wieczór mafijny, Wigilie firmowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.