Speedball dla firmy Adventura w hotelu Narvil w Serocku

data dodania: 15 listopad 2012 20:00:38

Hotel Narvil w Serocku bez wątpienia wyróżnia się na mapie eventowej naszego kraju.  Nowoczesna architektura, dbałość o najmniejsze detale, ekskluzywne wnętrza, a wszystko to doskonale wkomponowane w malowniczy pejzaż  okolic Serocka. Nic więc dziwnego, że nasz klient postanowił zorganizować spotkanie firmowe właśnie w tym obiekcie.

Część konferencyjna oraz cateringowa była na najwyższym możliwym poziomie. Nie pozostało nam więc nic innego jak dopasować się do poziomu zaprezentowanego przez naszych partnerów z hotelu Narvil. Na przyległych do obiektu terenach rozstawiliśmy nasze dmuchane pole do speedballa oraz zabezpieczyliśmy je siatką. 25 dmuchanych przeszkód zostało  ułożonych dokładnie w ten sam sposób, w jaki układane są podczas mistrzostw w speedballu rozgrywanych w USA.

Zawodnicy punktualnie stawili się na miejscu zbiórki. Pouczeni przez naszych instruktorów o zasadach bezpieczeństwa panujących podczas rozgrywek paintballowych, zgłosili gotowość do gry. Na naszych gości czekały oryginalne stroje speedballowe najlepszych amerykańskich firm. Wraz z rozpoczęciem zabawy, skończyła się przyjacielska atmosfera. Drużyny szybko złapały bakcyla sportowej odmiany paintballa.

Bez bojaźni i zbytniego strachu, który zazwyczaj towarzyszy nowicjuszom, toczyły się speedballowe bitwy. Nasi instruktorzy zauważyli, że najwięcej radości zawodnikom sprawiały tzw. headshoty. Nie ma bowiem milszej rzeczy podczas zabawy paintballowej, jak ustrzelić kierownika kulką z farbą prosto w głowę.
Nasza pierwsza impreza w hotelu Narvil przebiegła w doskonałej atmosferze. Mamy nadzieję jak najczęściej wspólnie organizować tam eventy.

kategorie: Speedball

Możliwość komentowania została wyłączona.