Piknik dla dzieci na terenie Stadniny Koni na Retkini w Łodzi

data dodania: 29 września 2012 20:00:25

Powoli staje się tradycją organizacja pikników dla dzieci z łódzkiego osiedla Retkinia przez Ośrodek Rekreacyjnego Nauczania Jazdy Konnej . Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku mogliśmy być częścią tej historii. Organizatorzy zaprosili nas do pomocy w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia. Jak co roku na terenach ośrodka pojawiła się cała masa dzieci pełnych energii.

Trudno nam było konkurować z żywymi zwierzętami i możliwością  przejażdżki konnej. Chyba nikt inny tak jak dzieci nie pragnie obcować ze zwierzętami. Konie miały pełne kopyta roboty.
W przerwach między przejażdżkami i zwiedzaniem stajni, dzieci z wielką ochotą korzystały z możliwości zabawy na dmuchanym zamku 2w1. Podskokom i ślizgom nie było końca.

Z twarzy dzieci ani na chwilę nie schodził uśmiech.  Nie mogło być inaczej skoro dodatkowo przez cały okres trwania pikniku na najmłodszych czekały nieskończone ilości kolorowej waty cukrowej.  Cukrowy smakołyk na patyku dawał naszym milusińskim ogromne zapasy energii.  Energii tak potrzebnej by w aktywny sposób spędzić czas na pikniku.

kategorie: Dmuchane atrakcje, Dmuchane zamki, Pikniki firmowe, Wata cukrowa

Możliwość komentowania jest wyłączona.