Wynajem atrakcji dla agencji Fiesta

data dodania: 15 września 2012 20:00:04

Kolejny raz spotykamy się z agencją eventową Fiesta. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do przygotowania spotkania firmowego w malowniczej stadninie koni Książ w Wałbrzychu. Prawdopodobni e Wałbrzych nie kojarzy się nam w z malowniczymi pejzażami i nietuzinkowymi ośrodkami. Stadnina Książ przeczy tym stereotypom. Przepiękny ośrodek jazdy konnej dysponuje wspaniałymi terenami, bogatym zapleczem oraz kameralnym pensjonatem.

Nie dziwi nas więc fakt wyboru tego miejsca na organizację imprezy firmowej.  Przy okazji tego eventu odpowiedzialni byliśmy za organizację zabaw na najpopularniejszym w tym sezonie urządzeniu Arena Xtreme oraz pojazdach Segway. Klient zachwycony pomysłem przygotowania zabaw sportowych nie wyobrażał sobie by mogło zabraknąć Areny Xtreme.
Wrzesień to zazwyczaj piękny, słoneczny miesiąc.  Niestety w Polsce możemy być pewni, że padać może zawsze.

Dlatego też Arena Xtreme to doskonały wybór gdy chcemy być pewni, że impreza plenerowa na pewno się uda. Pogoda tego dnia rozpieszczała uczestników. Piękne słońce, delikatny wiatr, przyjemna temperatura. Nic tylko oddać się zabawie. Do podjęcia rywalizacji na naszym dmuchanym urządzeniu oraz pojazdach Segway nie trzeba było nikogo zapraszać. Uczestnicy chętnie rywalizowali podczas zawodów piłkarskich, takich jak: mecz trambambuli, strzały celnościowe, czy rzuty karne. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się inne dyscypliny sportowe dostępne na Arenie Xtreme.

Z uwagi na wielkie sukcesy Agnieszki Radwańskiej szczególnym uznanie uczestników zdobyły zawody w tenisa. Pojazdy Segway pomimo, że już dobrze kojarzone przez większość z nas, nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na evencie nie było chyba osoby która nie chciała by spróbować swoich sił w slalomie ze specjalnymi przeszkodami. Cieszymy się, iż grupa eventowa Fiesta kolejny raz obdarzyła nas zaufaniem. Wierzymy, że i tym razem wykazaliśmy się rzetelnością i indywidualnym podejściem do realizacji eventu.

Nie możemy się już doczekać następnej wspólnej aranżacji!

kategorie: Arena Xtreme, Segway

Możliwość komentowania jest wyłączona.