Piknik piłkarski dla firmy Auto Partner na plaży w Sopocie

data dodania: 1 lipca 2012 20:00:43

1 lipca 2012 był dniem wyjątkowym. W Kijowie odbywał się finał organizowanej wspólnie przez Polaków i Ukraińców mistrzostw Euro 2012, a w Sopocie PHU Auto Partner organizował piknik dla swoich przyjaciół, pracowników i kontrahentów. Z uwagi na wielki finał wspólnie wybraliśmy, że motywem przewodnim imprezy będzie piłka nożna. Zwieńczeniem całego dnia biesiady miało być wspólne przeżywanie finałowego meczu przy ogromnym telebimie. Piknik rozpoczęliśmy o godzinie 15.00.

Uczestnicy zabawy zostali powitani przepięknym lipcowym słońcem. Stoły aż uginały się od przepysznej strawy. Oprócz tradycyjnych mięs nie mogło zabraknąć ryb podawanych na wszelaki sposób. W końcu nie ma to jak rybka zjedzona w nadmorskiej restauracji. Najedzeni i napici uczestnicy pikniku z chęcią ruszyli w stronę naszych instruktorów by sprawdzić swoje umiejętności w grach piłkarskich. Szybko utworzone zespoły podejmowały rywalizację podczas zawodów na mega piłkarzykach.

Ta forma rozgrywania meczów piłkarskich przypadła do gustu jej uczestnikom. Ruchy skrępowanych uprzężami zawodników wymuszały podjęcia większej współpracy niż zazwyczaj. Skoordynowanie ruchów lewo- prawo zabrało piłkarzom chwilę czasu. Wiele wspaniałych akcji, tricki oraz piękne gole budziły podziw gapiów oraz ich aplauz. Trochę inną formę zawodów piłkarskich przygotowaliśmy dla gości firmy podczas zabawy na Arenie Xtreme.

Dmuchane boisko zamieniło się w arenę do piłkarzyków bungee. Piłkarze przemieszczali się po placu gry skrępowani specjalnymi linami bungee. Meczom rozgrywanym na Arenie Xtreme towarzyszyły nie mniejsze emocje niż na dmuchanym boisku do mega piłkarzyków. Osoby o mniejszej kondycji fizycznej mogły zmierzyć swoje siły podczas zabaw przygotowanych przy bramce celnościowej 2w1. Pierwszy etap rozgrywek wymuszał na piłkarzach posiadanie nietuzinkowych umiejętności technicznych.

Każdy celny strzał oddany z linii 5 metrów do bramki celnościowej nagradzany był przez instruktora odpowiednią ilością punktów. Najlepsi zawodnicy seryjnie trafiali w punkt oznaczony maksymalna liczbą punktów. W drugim etapie zawodów przygotowanych na siłomierzu kopaczu zadaniem graczy było jak najmocniejsze uderzenie piłki w kierunku specjalnego radaru. Część gości zgromadzonych na pikniku postawiła sobie za punkt honoru przekroczenie bariery 100 punktów. Nieliczni szczęśliwcy którym się to udało  jeszcze nie raz próbowało podbić swój rekord na siłomierzu kopaczu.

Młodsza część zaproszonych gości realizowała się podczas zabaw na X-box kinect oraz stołach do trambambuli. Szczególnie gry komputerowe sterowane ruchem ciała przypadły do gustu najmłodszym. Liczne gry sportowe od piłki nożnej przez boks, biegi, czy skoki narciarskie mobilizowały dzieci do zabawy. Salwy śmiechu, zgrzyt zębów, radosne uniesienia to tylko niektóre z emocji jakie towarzyszyły uczestnikom zabawy w X-box kinect. Turniej piłkarski zakończyliśmy tuż przed godzina 21.

Wspólne oglądanie finału mistrzostw Euro 2012 przy piwie i pstrągu z grilla budziło wiele emocji. Pojedynki reprezentantów Hiszpanii i Włoch przywodziły na myśl dopiero co zakończone mecze podczas pikniku piłkarskiego. Plaża, morze, wspaniała pogoda oraz tuzin atrakcji. Ten event pozostanie na długi czas w pamięci zarówno gości firmy Auto Partner jak i naszej.

kategorie: Arena Xtreme, Bramka celnościowa, Dmuchane atrakcje, Mega piłkarzyki, Piknik piłkarski, Pikniki firmowe, Siłomierz kopacz, Trambambula, XBox Kinect

Możliwość komentowania jest wyłączona.