Arena Xtreme dla firmy agencji eventowej Fiesta

data dodania: 23 czerwca 2012 20:00:01

Ciąg dalszy imprez integracyjnych w stylu EURO 2012. Czerwiec upłynął nam w duchu piłki nożnej. Praktycznie każda impreza integracyjna nosiłą znamiona piłki kopanej. Także tym razem było podobnie. Kiedy rozgrywki Euro 2012 wkraczały w decydującą fazę i na polu bitwy zostały już najlepsze zespoły ze starego kontynentu, firma Fiesta postanowiła zorganizować dla swojego klienta piknik piłkarski.

Jako, że nasza agencja dysponuje największym dmuchanym urządzeniem do rozgrywek sportowych na rynku, zaproszono nas do współpracy. Decydującym aspektem wyboru Areny Xtreme była jej  funkcjonalność. Na tym dmuchanym urządzeniu  można rozgrywać nie tylko mecze piłki nożnej, czy mega piłkarzyki, ale także: siatkówkę, koszykówkę, tenis, strzały celnościowe. Równie ważnym motywem dopingującym agencję eventową do wyboru naszego urządzenia była możliwość zadaszenia dmuchańca w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

W chwili gdy na boisku w Doniecku wychodzili piłkarze Hiszpanii i Francji, na naszą Arenę wkraczali kontrahenci naszego partnera. Jesteśmy pewni, że emocje jakie towarzyszyły rozgrywkom organizowany na Arene Xtreme były nie mniejsze niż te na Ukrainie. Podczas zabawy nie brakowało pięknych i celnych strzałów, parad bramkarskich i elementów współzawodnictwa.

Wszystko to oczywiście odbywało się w pięknym duchu fair play. Rozgrywka finałowa była kwintesencją amatorskiego futbolu. Co najważniejsze podczas piłkarskiej fiesty nie wynik był najważniejszy, lecz dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Arena Xtreme ponownie okazała się niezbędnym elementem dobrze zorganizowanego pikniku piłkarskiego.

kategorie: Arena Xtreme, Bramka celnościowa, Piknik piłkarski, Pikniki firmowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.