Piknik dla firmy Diesel Truck na Dzień dziecka

data dodania: 3 czerwca 2012 20:00:42

Firma Diesel Truck Sp. z o.o. oficjalny diler Mercedes jak co roku organizuje imprezę integracyjną dla swoich pracowników z dniem dziecka w tle. W tym roku ze względu na ugruntowanie silnej pozycji naszej firmy na rynku nie tylko regionalnym, zostaliśmy zaproszeni do organizacji imprezy integracyjnej.

Motywem przewodnim eventu miał być dzień dziecka. Dlatego też prawie wszystkie nasze atrakcje skierowane były do najmłodszej części uczestników pikniku. Pierwszym elementem na który zwróciły dzieci podczas zabawy, były stoiska plastyczne.

Nasi utalentowani instruktorzy bawili dzieci malowaniem buziek za pomocą specjalnych fabr oraz skręcali balony w najróżniejsze wzory. Każda balonowa zachcianka spełniana była przez naszego wesołego klowna. Wiele dzieci pragnęło spróbować własnych sił w konkursach plastycznych.

Przy nienachalnej pomocy naszych instruktorów malowały laurki dla swoich rodziców i dziadków. Każda z prac nagradzana była drobnymi upominkami. Najważniejszą nagroda dla naszych najmłodszych był jednak uśmiech mamy i taty.

Po atrakcjach plastycznych pora na trochę szaleństwa.Podskoki i akrobacje powietrzne towarzyszyły dzieciom na naszych dmuchanych atrakcjach. Najmłodsi mogli zanurkować w specjalnym suchym basenie wypełnionym niezliczoną ilością plastikowych piłeczek.

Nieco starsza część uczestników pikniku oddawała się szaleństwom na dmuchanym zamku 2 w 1 oraz trampolinie. Wysokie skoki, zjazdy czy fikołki powodowały niezliczone ilości uśmiechów na twarzach dzieci. W czasie gdy rodzice oddawali się uczcie kulinarnej gdzie królowały dania z grilla, serca dzidzi zdobywane były przy stoisku z watą cukrową.

Kilogramy kalorii pochodzącej z waty cukrowej dodawały najmłodszym sił na dalszy dzień, wypełniony wieloma atrakcjami. By wyciągnąć swoich rodziców od suto zastawionych stołów, dzieci zapraszały do wspólnego udziału w meczach piłkarskich i nie tylko. Na dmuchanej bramce celnościowej dzieci mierzyły się ze swoimi opiekunami w konkursie strzałów celnościowych czy sile strzału mierzonej przez specjalny radar.

Złapawszy bakcyla piłkarskich emocji uczestnicy integracji kierowali swe kolejne kroki ku dmuchanym mega piłkarzykom. Mecze najmłodsi na tych trochę starszych kończyły się często zaskakującymi rezultatami.

Wspólne przeżywanie oraz beztroska zabawa łączyły dzieci ze swoimi rodzicami na długie chwile. Ich finałem były zawody w przeciąganiu liny gdzie najmłodsi próbowali swoich sił w walce ze swoimi mamami. Jaki był wynik? Spróbujcie kiedyś sami, a się przekonacie.

kategorie: Bramka celnościowa, Dmuchane atrakcje, Dmuchane zamki, Mega piłkarzyki, Pikniki firmowe, Siłomierz kopacz

Możliwość komentowania jest wyłączona.