Impreza dla firmy Colex Sp. z o.o. Zgierz

data dodania: 13 maja 2011 20:00:12

W piątek 13 zmobilizowaliśmy dużą część naszych sił na organizację eventu dla firmy Colex Sp. z o.o. Spotkanie integracyjne odbyło się na terenach ośrodku Zgniłe Błoto w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego. Początkowo nasza załoga i pracownicy firmy Colex obawialiśmy się o pogodę, która jak wiemy – w maju potrafi być kapryśna. Nasza załoga w strugach deszczu rozkładała sprzęt, ale na szczęśliwie godzinę przed rozpoczęciem zabawy nad ośrodkiem zaświeciło słońce i nie opuściło nas już do końca dnia.

Pracownicy zgierskiej firmy przyjechali na miejsce spotkania tuż po godzinie 15. Chwilę później po oficjalnym powitaniu gości i podziału uczestników na grupy, wszyscy zasiedli do pierwszego posiłku. Tuż po godzinie 15.30 rozpoczęliśmy zabawę. Każda z drużyn zgodnie z harmonogramem imprezy, o określonych godzinach, musiała podjąć rywalizację z przeciwnikiem na jednej z atrakcji. Zadaniem każdej z drużyn było zdobyć jak najwięcej punktów w rywalizacji: na mega piłkarzykach ,ściance wspinaczkowej, strzelnicy, segwayach oraz w zawodach typu team building.

Na te ostatnie składały się trzyosobowe spodnie, wąż złożony ze skrzynek oraz wieloosobowe narty. Trudno opisać to co działo się podczas zawodów. Każda z drużyn podeszłą z dużym zaangażowaniem do rywalizacji i zabawy.  Impreza trwała w najlepsze aż do wielkiego finału który przewidziany był na godzinę 19.00. Udział w nim wzięły dwie najlepsze drużyny. Zawodnicy każdej z drużyn ustawieni zostali po przeciwnych stronach barykady. Ich zadaniem było przeciągnięcie przeciwnika za pomocą specjalnej strongmenowskiej liny. Ku naszemu zaskoczeniu zabawa ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też nasz instruktor wpadł na wspaniały pomysł aby zarządzić dogrywkę.

Po jednej ze stron ustawiły się więc Panie, po drugiej Panowie. Dla równych szans Panie mogły być w przewadze liczebnej. Finał tej rozgrywki był ogromnym zaskoczeniem. Drużyna Pań potrzebowała zaledwie kilku sekund by pokonać  drużynę Panów. Część sportową zakończyliśmy uroczystym wręczeniem pucharów i zaprosiliśmy wszystkich uczestników do stołów gdzie czekały na nich wspaniałe przysmaki, między innymi.: grillowany filet z serem i bekonem, żurek , szaszłyki, skrzydełka w miodowej zalewie, pieczone ziemniaki, bufet sałatkowy oraz stół staropolski.

Punktem kulminacyjnym spotkania integracyjnego był pokaz ognia z zaskakującym finałem. Grupa tancerzy zaprezentowała przepiękny show. Doskonałe połączenie gry ognia i odpowiedniej muzyki pobudzało zmysły uczestników. Nietuzinkowe aranżacje zaprezentowane podczas pokazu były w stanie zaspokoić oczekiwania wszystkich gapiów. Wielu uczestników chciało spróbować swoich sił w zabawie  z ogniem. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów spełniliśmy ich marzenie. Zadaniem amatorów ognia było przejście gołymi stopami po kilkumetrowej ścieżce rozżarzonych węgli. Wielu wcześniejszych głośnych bohaterów zrezygnowało, część jednak podjęła wyzwanie i zaryzykowała.

Po zakończeniu pokazu, zabawa trwała w najlepsze jeszcze przez kilka dobrych godzin w rytm muzyki puszczanej przez naszego DJ-a. Impreza zakończyła się po godzinie 1 w nocy, a naszych Gości zabrały podstawione autokary. W pierwszy dzień po imprezie odebraliśmy wiele maili i  telefonów z gratulacjami za zaaranżowanie wspaniałej zabawy. Firma jednogłośnie stwierdziła, że była to najlepiej zorganizowana impreza integracyjna, w jakiej uczestniczyli.

Lepszej nagrody nie mogliśmy oczekiwać. Oby tak dalej.

 

kategorie: Dj Dyskoteki, Mega piłkarzyki, Pokazy ognia, Ścianka wspinaczkowa, Segway, Strzelnica, Team-building

Dodaj komentarz