Impreza integracyjna Tytanium Łódź

data dodania: 1 kwietnia 2011 20:00:33

Wraz z nadejściem wiosny w branży eventowej rozpoczyna się sezon na imprezy integracyjne organizowane w plenerze. Już pierwszy weekend kwietniowy potwierdził tą regułę. Łódzka firma Tytanium specjalizująca się w wynajmie urządzeń oraz  maszyn budowlanych zwróciła się do nas o pomoc w organizacji tego typu imprezy. Spotkanie miało charakter dwudniowej imprezy nastawionej na dobrą zabawę oraz integrację  pracowników. Wspólnie na miejsce realizacji eventu wybraliśmy Hotel Dobieszków, który dysponuje bardzo dobrą bazą hotelowo-konferencyjną oraz zapleczem „terenowym”.

Pierwszego dnia zabawy – w piątek wieczór, odbyła się uroczysta kolacja. Kulinarne specjały przygotowane przez tutejszego mistrza kuchni musiały zadowolić nawet najwybredniejsze podniebienia. Po tak wspaniałej uczcie istniała obawa, że uczestnicy zabawy nie będą mieli ochoty na taneczne pląsy w rytm muzyki puszczanej przez naszego DJ-a. Nic bardziej mylnego, konfekcja dostosowana do gustów biesiadników oraz liczne konkursy, w tym chyba najbardziej popularne karaoke umożliwiło wszystkim szampańską zabawę do białego rana.

Z ciężkimi głowami ale pełni ciekawości co dalej, tuż po śniadaniu pracownicy firmy udali się przed hotel. Tutaj czekała na nich nie lada atrakcja. Na specjalnie wydzielonym terenie ustawiliśmy 25 dmuchanych przeszkód do sportowej odmiany paintball – speedball. Całość terenu ogrodziliśmy 100 metrową siatką zabezpieczającą, tak aby można było bez żadnego ryzyka oberwania kulką, śledzić toczące się zawody. Uczestnicy zabawy zostali podzieleni na kilka rywalizujących ze sobą zespołów. Zasady gry były proste – wyeliminować przeciwnika. Mimo wielkich emocji i ambicji zabawa odbywała się w duch fair play i z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa.

Między rozgrywkami paintballowymi uczestnicy eventu mogli sprawdzić się w zawodach zorganizowanych na profesjonalnie przygotowanej strzelnicy, w skład której wchodziły stanowiska łucznicze i wiatrówka. Zdaniem naszych instruktorów uczestnicy zabawy nie mieli żadnych problemów z celnymi trafieniami. Dodatkowo każda z bawiących się osób mogła zabrać ze sobą na pamiątkową tarczę strzelniczą ze swoimi celnymi śladami po kulach i strzałach.

Impreza trwała do godzin popołudniowych, a uczestnicy zakończyli zabawę zmęczeni, ale uśmiechnięci i bardzo zadowoleni.

Event, oprócz samej rozrywki,  miał charakter team buildingu, czyli integracji firmy. Managerowie firmy zapewnili nas, że impreza została przeprowadzona bardzo profesjonalnie i spełniła ich oczekiwania. Zatem cel został zakończony sukcesem, z czego jesteśmy bardzo dumni. Zatem cel został zakończony sukcesem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

 

kategorie: Dj Dyskoteki, Speedball, Strzelnica

Dodaj komentarz