Gigantyczna Bitwa o Okręty - Wynajem na Imprezy 

   

Oferta obejmuje
Bitwa o okręty -  Wynajem na Imprezy

  • wynajem atrakcji do 7 godzin
  • animację zabawy
  • niezbędne akcesoria: kombinezony, worki z barwnikami, etc.
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • nowość na polskim rynku!
  • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
  • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju zabaw i konkursów
  • atrakcja zarówno dla starszych dzieci, jak i dla dorosłych
  • nie ma wymagań terenowych
  • atrakcja zarówno na eventy plenerowe, jak i imprezy indoorowe

Realizacje

Bitwa o Okręty - Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

 
   

bitwa o okrętyPamiętacie przerwy między lekcjami w podstawówce, czy liceum i towarzyszące im gry w „państwa miasta”, „kółko i krzyżyk” czy „statki”?! Dzisiaj wychodzimy do Was z ofertą gry w „statki” w zupełnie nowej aranżacji i z rozmachem na niespotykaną do tej pory skalę.

 

Gra w okręty

 
gra w statki i okrętyTak jak w oryginalnej wersji gry rywalizacji podejmują się dwa zespoły. Zespoły są maksymalnie 3 osobowe. Każdy z nich otrzymuje planszę wielkości 3 x 3 m z wrysowanymi 25 polami o wielkości 50x50cm każde. Zadaniem zawodników jest rozmieszczenie na swojej planszy trzech trzymasztowych statków i za pomocą bomb, zneutralizowania floty morskiej przeciwnika. 


gra w statki xxlPrzeciwnicy znają jedynie ilość statków oraz ich wielkość – 1,5m na 50cm. Natomiast ich rozmieszczenie jest niewiadomą. Kolejne celne rzuty odkrywają potencjalne położenie floty morskiej przeciwnika. Rywalizujące ze sobą zespoły oddziela wielka ściana odwzorowująca 25 pól znajdujących się na planszy. 

gra w statki wynajem

Każdy celny rzut w statek przeciwnika, zaznaczany jest na ścianie przez naszego instruktora. Statki umieszczane są na ogromnych planszach wypełnionych wodą. Zawodnicy biorący udział w rozgrywce ubierają się w specjalne kombinezony chroniącymi przed zamoczeniem i siadają wygodnie w sowich statkach. Ich arsenał to kilka bomb wypełnionych specjalną farbą lub wodą. Zabawa w statki jest wyjątkowo widowiskowa. Każdy celny rzut to radość i euforia na twarzach zawodników. 

Zabawa w statki przybierała różne wymiary. Czasami wystarczył długopis i kawałek kartki papieru, innym razem w nasze ręce wpadały pięknie wydane kolorowe plansze z plastikowymi replikami okrętów. Tym razem zabawa w statki nabiera niespotykanego do tej pory wymiaru! Jak zabawa to tylko z Ateam Event!


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt