Automat Dart - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje

Automat do gry w Dart
- Wynajem na Imprezy

  • wynajem atrakcji do 6 godzin
  • animację zabawy - sędziowanie, organizacja turnieju
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • uniwersalna atrakcja,
  • duża przepustowość,
  • proste i przejrzyste zasady,
  • możliwość zorganizowania turnieju,
  • sportowa rywalizacja,
  • wyzwala pozytywne emocje.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

automat darts wynajem

Gra w darty to nie tylko zwykła zabawa ale także dyscyplina sportowa - na świecie jest kilka profesjonalnych lig. Kolebką gry w darta jest Wielka Brytania. To tamtejsi mieszkańcy pałają największa miłością do tego sportu. U nas gra w darta kojarzy się bardziej z barowymi atrakcjami, przerwą między jednym a drugim piwem. Postaramy się odczarować ten pogląd i spróbować namówić Państwa do wynajmu przynajmniej jednej z naszych trzech maszyn do darta.
Darts to uniwersalna gra zręcznościowa, która angażuje jedną do nawet kilku osób. Możliwości rozgrywek jest wiele: 301-309, highscore, shootout, hotpotato. Możemy grać samemu lub rywalizować z innymi zawodnikami, a nawet stworzyć kilkuosobowe drużyny.

Zasady gry w darty są z pewnością doskonale znane ale nasz instruktor będzie czuwał nad ich przestrzeganiem w trakcie zabawy. W zależności od wyboru trybu gry, zawodnicy oddają rzuty do celu. Podczas zawodów dystans między gracze a dartem wynosi dokładnie 237cm. Oczywiście podczas zabawy na naszych dartach możemy dostosować odległość do umiejętności zawodników. darty wynajem na imprezyWynajem tarczy do dartów to doskonałe uzupełnienie wszelkiego rodzaju konferencji i szkoleń. Kilka rzutów do tarczy i na nowo nabierzemy energii na realizację kolejnych punktów spotkania. Każda rozgrywka to także możliwość do „small talku” i przełamania pierwszy lodów, w szczególności gdy w spotkaniu biorą udział osoby które wcześniej się nie znały. Darty to także idealny wybór na eventy o mniej formalnym charakterze, imprezy team buildingowe lub wieczory tematyczne w stylu kasyno, czy pikniki i eventy firmowe.

Z atrakcji mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. 

Posiadamy 3 automaty do gry w darty.

Wymagania techniczne:
- Wymiary: wys.2,1m, szer. 1 m, dł. 1m,
- Prąd: 0,3kW,
- Niezbędny stały dostęp do energii elektrycznej,
- Płaski teren.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team