Atrakcje do wynajęcia na imprezy

   

Oferta obejmuje

Atrakcje do wynajęcia
na Imprezy Integracyjne

  • wynajem atrakcji do 7 godzin
  • montaż i demontaż
  • obsługę i animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • idealny pomysł na pikniki oraz imprezy integracyjne
  • w większości urządzeń - świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • duża przepustowość atrakcji
  • atrakcje wyzwalają wiele pozytywnych emocji
  • część atrakcji pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa, jak również integruje grupę.Atrakcje do wynajęcia Galeria

realizacje

Atrakcje do wynajęcia Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
atrakcje do wynajęcia  

Oprócz tak bardzo popularnych na imprezach integracyjnych dmuchańców, oferta naszej firmy obejmuje także wynajem pozostałych atrakcji na imprezy. 

   
     
Pod tym dość enigmatycznym pojęciem kryje się wiele pozycji, bez których trudno wyobrazić sobie organizację pikniku firmowego czy imprezy okolicznościowej. 

Pojazdy mechaniczne, garden games, xbox kinect, alkogogle to tylko niektóre z nich. Bez wątpienia znajdą Państwo w tym dziale niezbędne elementy układanki, pt. event.
   
     

Nasza oferta atrakcji do wynajęcia na imprezy i pikniki

   
     

1. Alkogolge

   
     
alkogogle  

Jest to atrakcja, która powoduje dużo śmiechu, ale przede wszystkim służy demonstracji, w jaki sposób nasze zmysły zmieniają się po wypiciu alkoholu.

   
     

2. Auta Radio Control

   
     
auta radio control   Wyścigi sterowanych aut na specjalnie przygotowanym torze, składającym się z opon, flag, znaków drogowych oraz beczek po oleju.    
     

3. Disc Golf

   
     
disc golf   Zwany również Frisbee Golf to gra, w której uczestnicy zabawy rzucają dyskami do metalowych koszy. Celem gry jest trafienie do kosza przy jak najmniejszej liczbie rzutów.    
     

4. Garden Games

   
       
garden games   Gry ogrodowe to różnorodne atrakcje i zabawy w plenerze. Są to gry rekreacyjne, nie wymagające sprawności fizycznej, umilające czas na świeżym powietrzu.    
       

5. Konsola PS4

   
       
konsola PS4  

Stanowisko najnowszej konsoli PS4 to doskonały wybór zarówno na wieczory tematyczne, promocje produktów, a także imprezy integracyjne organizowane w plenerze.

   
       

6. Sztuczna krowa do dojenia

   
     
sztuczna krowa do dojenia   Zawody w dojeniu na czas będą doskonałym wypełnieniem każdej imprezy integracyjnej, pikniku firmowego, eventu tematycznego, czy dożynek. Dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie.    
     

7. Lot balonem

   
       
lot balonem   Loty balonem na uwięzi polegają na wznoszeniu się balonu kilkadziesiąt metrów nad ziemię wraz z uczestnikami imprezy. Dla uczestników lotu jest to niesamowite i niepowtarzalne przeżycie.    
     

8. Mini Golf

   
     
mini golf    

Mini golf na imprezach ma formę turnieju, gdzie zliczane są punkty, bądź stanowi dodatek do pikniku, gdzie zawodnicy jedynie dla przyjemności i zabawy sprawdzają swoje umiejętności.

   
     

9. Pit Stop

   
       
Pit Stop  

Zawodnicy przy pomocy specjalnego klucza mają za zadanie wymienić jak najszybciej dwa koła w aucie. Wygrywa drużyna, bądź zawodnik, który dokona tego w najszybszym czasie.

   
      

10. Pojazdy mechaniczne

   
     
pojazdy mechaniczne   Kto z nas nie marzył o uczestnictwie w rajdzie Dakar, przemierzać bezkresne pustynie, zakopać się w leśnym bagnie, czy przedostać się na drugi brzeg rzeki …. amfibią.    
       
11. Przenośne boisko do siatkówki
   
       
przenośne boisko do siatkówki  

Niezależnie czy spotkanie firmowe organizowane jest w hotelu, plenerze czy w siedzibie firmy, zawody w siatkówkę mogą okazać się jej miłym dodatkiem. Mecze siatkarskie to doskonały przerywnik podczas takiego eventu, czy konferencji. 

   
      

12. Siłowanie na rękę

   
     
siłowanie na rękę  

Uczestnicy zabawy zwierają dłonie w uścisk i trzymając jednocześnie łokcie na stole starają się pokonać przeciwnika przeciągając jego rękę w dół, tak aby dotknął dłonią stołu.

   
      

13. Strzelnica

   
     
strzelnica atrakcje   Atrakcja polegająca na strzelaniu z różnego rodzaju broni na wyznaczonych stanowiskach, gdzie rozmieszczone są poszczególne cele. Pozwala ona uczestnikom na sprawdzenie swojego „dobrego oka” oraz umiejętności koncentracji.    
      

14. Tor Carrera Digital

   
     
tor carrera digital   Zestaw aut i ponad 11m długości tor kierowany za pomocą radiowych kontrolerów. Podczas wyścigów organizowanych na torach Carrera Digital ścigać się mogą aż 4 auta.     
      

15. Trambambula

   
     
trambambula   Gra imitująca mecz piłki nożnej na specjalnym stole. Pole gry stanowi ogrodzony ze wszystkich stron stół, natomiast piłkarze to figurki przytwierdzone do poprzeczek, którymi sterują uczestnicy zabawy.    
      

16. Xbox Kinect

   
     
xbox kinect   Konsola służąca do gry, do której sterowania używamy jedynie ruchów własnego ciała. Grę sterujemy skacząc, biegając, kopiąc, rzucając, itd. Do zabawy nie potrzebne są żadne kontrolery, gdyż specjalny system wychwytuje nasze ruchy, a następnie przenosi je na grę.    
     

17. Żyroskop

   
     
żyroskop  

Uczestnik siada w kubełkowym fotelu wewnątrz trzech stalowych kręgów. Zostaje unieruchomiony wielopunktowymi pasami oraz zamykaną mechanicznie bramką. 

   
     

18. Dunk Tank

   
dunk tank  

To jedyne takie urządzenie w Polsce! Stworzone i wyprodukowane w USA, dedykowane na imprezy integracyjne oraz festyny organizowane głównie w plenerze.

   
     

18. Bubble Soccer

   
bubble soccer  

Zabawa w Bumper Balls to rozgrywki piłkarskie w nowym wymiarze. Zawodnicy podzieleni na dwa zespoły, zakładają na siebie specjalne bańki i rozgrywają mecz. który w głównej mierze polega na obaleniu przeciwnika na ziemię!

   
 
19. Stół do ping ponga

stół do ping ponga  

Stół do ping ponga to jedno z najstarszych urządzeń rozrywkowych jakie zna branża eventowa. Z pewnością każdy z nas kiedyś pojedynkował się z przeciwnikiem przy pomocy plastikowej piłeczki oraz drewnianej rakietki.

   


20. Refleksomierz

refleksomierz wynajem  

Formuła zabawy jest banalnie prosta. Zadaniem zawodnika jest uderzanie w zapalające się przyciski. Poprawne trafienie wyłącza lampkę i powoduje uruchomienie kolejnej. Przed podjęciem rywalizacji zawodnik może określić poziom trudności zabawy. 

21. Fotobudka

fotobudka wynajem  

Nasza mobilna fotobudka wynajmowana jest na wszelkiego rodzaju imprezy: integracyjne, firmowe, okolicznościowe - wesela, komunie, urodziny, studniówki, wieczory panieńskie czy kawalerskie,  a także akcje promocyjne, kampanie reklamowe.

 22. Archery tag

archery tag wynajem  

Archery Tag - Walki Łuczników - jest to dynamiczna wersja  zawodów łuczniczych z pogranicza sportowej wersji paintballa. Uczestnicy do dyspozycji otrzymują łuki oraz specjalne strzały. Gra toczy się między dmuchanymi przeszkodami, za którymi ukrywają się jej uczestnicy.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt