Atrakcje dla Dzieci - Wynajem


   

Atrakcje dla Dzieci

  • wynajem atrakcji do 7 godzin,
  • obsługę atrakcji przez animatorów,
  • montaż i demontaż dmuchańców,
  • zabawy i gry dla dzieci w zależności od zamówienia,
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

  • świetna zabawa dla dzieci,
  • niezapomniane przeżycie dla dziecka,
  • edukacja poprzez zabawę,
  • opieka doświadczonych animatorów,
  • atrakcje idealne na wszelkie dziecięce uroczystości: pikniki, urodziny, imprezy firmoweRealizacjeGaleria

Jak zamówić


Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

Dzieci to najważniejsi uczestnicy eventów. Bez względu na charakter spotkania, czy jest to impreza integracyjna, piknik, spotkanie jubileuszowe, komunia, wesele, czy zwykłe kinder party, warto pamiętać o atrakcjach dla dzieci. Uśmiech najmłodszych oraz ich zaangażowanie w zabawę z pewnością pozytywnie odbiją się na atmosferze całej imprezy.     
     

1. Dmuchane zjeżdżalnie

   
     
dmuchane zjeżdżalnie - atrakcje dla dzieci   Rodzice nie muszą się obawiać o swoje pociechy, gdyż nad ich bezpieczeństwem czuwa dodatkowo nasz przeszkolony personel. Zadaniem instruktora jest przede wszystkim wpuszczanie dzieci po kolei, aby uniknąć zderzeń i wypadków.    
     

2. Dmuchane zamki

   
     
Dmuchane zamki - atrakcja dla dzieci   Nadają się na wszelkie okazje, takie jak urodziny dziecka, spotkanie klasowe, uroczystości, czy po prostu jako atrakcja weekendowa do ogrodu. Dzieci bawiące się w zamku mogą skakać, bawić się i odbijać się od dmuchanej podłogi oraz ścian.    
     

3. Dmuchany plac zabaw Jungla

   
     

dmuchany plac zabaw jungla - wynajem atrakcji dla dzieci

  Nie ma tu drabinek czy huśtawek, a zamiast tego są tunele, palmy i sprężyste trawy. Te wyjątkowe elementy rzadko spotykane na innych tego typu dmuchańcach dla dzieci, sprawiają, że jest to urządzenie nietuzinkowe.    
     

4. Animacje dla dzieci

   
     
Animacje dla dzieci - atrakcje dla dzieci   Aranżacje gier i zabaw prowadzone są przez młodą, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Pod jej okiem dzieci przenoszą się w świat fantazji i zabawy.    
     

5. Dmuchany tor przeszkód

   
     
dmuchany tor przeszkód - atrakcje dla dzieci   To ponad 12 metrów długości przeznaczonych do zabawy. Tor zaczyna się zjeżdżalnią, następnie dzieci pokonują slalom między kredkami, a kończą czołganiem w tunelach. Dmuchaniec może zatem pełnić jednocześnie rolę toru przeszkód, zjeżdżalni, bądź po prostu zamku do skakania.    
     

6. Gokarty na pedały dla dzieci

   
     
Gokarty na pedały dla dzieci  

Czterokołowe pojazdy, napędzane za pomocą pedałów, zaopatrzone w kierownice, hamulec ręczny, a często także biegi to doskonałe wprowadzenie dzieci w świat motoryzacji.

   
       
W przypadku pytań prosimy o kontakt