Atari Pong - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje

Atari Pong - Wynajem na Imprezy

  • wynajem atrakcji do 6 godzin
  • animację zabawy - sędziowanie, organizacja turnieju
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • Powrót do świata gier znanych z lat 80 i 90-tych
  • Możliwość kreowania szybkich zawodów,
  • Proste i przejrzyste zasady,
  • Sportowa rywalizacja,
  • Możliwość pojedynków w trybie multiplayer.
  • Wyzwala pozytywne emocje.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

atari pong wynajemPokolenie urodzone w latach 80-tych to chyba pierwsze pokolenie, które dorastało w towarzystwie gier komputerowych. Obecni 40-latkowie z sentymentem wspominają komputery marki Commodore, Atari czy późniejsze Amigi. Kto z nich nie pamięta nastawiania głowicy  ołówkiem, czy wgrywania kilku dyskietek by móc zagrać w wymarzoną grę? Przygody z grami większość z nich rozpoczynała od…Ping Ponga.

atari pong wynajem na imprezyNie była to jednak gra polegająca na odbijaniu rakietkami piłeczki przy stole. Zamiast rakietek przeciwnicy trzymali w rękach joysticki, a rozgrywka nie toczyła się na stole z siatką, a w telewizorze (najczęściej marki Neptun lub Elemis). Zadaniem przeciwnika było przetransportowanie piłki (zbiór pikseli najczęściej składający się w kwadrat) na połowę przeciwnika. Punkt zdobywało się gdy przeciwnik nie odbił piłki, a ta przekroczyła linię boiska znajdującą się po jego stronie.


atari pong arcade wynajem

Prawda, że brzmi banalnie?! Oczywiście że tak, ale emocje jakie towarzyszyły tym grom są nie do opisania. Nostalgia pokolenia 40-latków zmobilizowała nas do poszerzenia katalogu gier retro właśnie o pozycję Atari Pong. Atari Pong to specjalny stół z wbudowaną konsolą. Monitor znajduje się w „blacie” stołu co daje wrażenie uczestniczenia w realnej grze w Ping Ponga. Konsola daje możliwość rozgrywania gier zarówno przeciwko kolegom i koleżankom ale także przeciwko komputerowi.

Atari Pong to doskonały wybór na wszelkiego rodzaju imprezy Integracyjne czy imprezy firmowe z udziałem pracowników nie tylko urodzonych w latach 80-tych i starszych.

Zestaw Atari Pong oprócz flagowej gry zawiera również szereg innych pozycji:
o Pong
o Quadra Pong
o Pong Doubles
o Warlords
o Pong Sports
o Circus Atari
o Tempest
o Super BreakoutW przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team