Archery Tag - Łukowe Wojny - Wynajem na Imprezy

     

Oferta obejmuje

Archery Tag - Łukowe Wojny - Wynajem na Imprezy

 • wynajem atrakcji do 7h
 • obsługę i animację zabawy
 • szkolenie BHP, sędziowanie
 • ubezpieczenie w firmie WARTA
 • wynajem pola z dmuchanymi przeszkodami
 • komplet niezbędnego sprzętu (strój, maska, łuki, strzały)

Dlaczego warto

 • dynamiczna,widowiskowa zabawa,
 • nowość na rynku eventowym!
 • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
 • duża przepustowość - udział w jednej rozgrywce może brać 10 zawodników (szybkie rotacje drużyn)
 • proste i przejrzyste zasady
 • wyzwala wiele pozytywnych emocji
 • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
 • integruje grupę
 • brak większych wymagań terenowych - możliwość rozstawienia w większych salach konferencyjnych, halach sportowych.

RealizacjeGaleria - archery tag

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

Archery Tag Archery Tag - Walki Łuczników - jest to dynamiczna wersja  zawodów łuczniczych z pogranicza sportowej wersji paintballa. Uczestnicy do dyspozycji otrzymują łuki oraz specjalne strzały. Gra toczy się między dmuchanymi przeszkodami, za którymi ukrywają się jej uczestnicy.

Archery Tag Wynajem na Imprezy

Uczestników dzielimy na dwa rywalizujące ze sobą zespoły składające się z 5 osób. Zadaniem drużyn jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników, bądź wybicie wszystkich pięciu otworów w tarczy. Eliminacja zawodnika następuje po bezpośrednim trafieniu go strzałą lub po złapaniu wystrzelonej przez niego strzały w locie.

Łukowe Wojny wynajem Dodatkowym elementem wyróżniającym rozgrywki archery tag – walki łuczników, jest możliwość powrotu do bitwy zawodników wyeliminowanych. By taka sytuacja miała miejsce należy spełnić jeden z dwóch warunków: złapać wystrzeloną przez przeciwnika strzałę lub wybić jeden z otworów na tarczy.

Łukowe Wojny

Rozgrywka archery tag – walki łuczników jest bardzo szybka i dynamiczna. Bitwa trwa nie dłużej niż 10/15 minut. W trakcie trwania zabawy zawodnicy bez wątpienia muszą wykazać się sprytem, umiejętnością pracy w zespole, taktyką a także tężyzną i sprawnością fizyczną.  W zależności od ilości zespołów biorących udział w zabawie, czas między meczami wypełniają kilkuminutowe przerwy.

archery tag sprzęt Do bitew archery tag wykorzystujemy łuki z pojedynczą cięciwą o odpowiedniej sile naciągu, a także specjalne strzały zakończone amortyzującym materiałem.
Zabieg ten powoduje, że zabawa w walki łuczników jest w 100% bezpieczna!

Archery Tag Łukowe Wojny Wynajem na Imprezy

Dodatkowym elementem wyposażenia każdego wojownika jest maska, identyczna z tą używana na polach paintballowych. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje profesjonalne stroje firmy Empire, które posiadają wbudowane ochraniacze na łokcie, kolana oraz klatkę piersiową. Stroje są przewiewne, posiadają ściągacze, są różnych rozmiarów i kolorów. Jako jedyna firma w Polsce proponujemy zapewniamy Państwu ten rodzaj zabezpieczenia!

Dzięki profesjonalnym łukom, strzałom, strojom oraz maskom wykorzystywanych podczas naszych gier, zabawa w archery tag jest w 100% bezpieczna.

Zabawa a archery tag – walki łuczników z firmą Ateam Event to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa!

Poglądowe Pole do Archery Tag

Archery Tag - Łukowe Wojny - Wynajem na Imprezy

Wielkość pola uzależniona jest od warunków - terenu, na którym ma się odbyć impreza. Optymalne rozmiary pola to 25x50m.
Natomiast istnieje możliwość stworzenia pola do walki łuczników nie tylko na otwartym terenie ale także na salach gimnastycznych, czy większych salach konferencyjnych. 

Wizualnie  - pole do archery tag- walki łuczników,  przypomina nieco pole do speedballa (paintballa sportowego).
Także w tym przypadku na polu rozmieszczone sa specjalne dmuchane przeszkody. W zależności od możliwości i potrzeb, rozkładamy od 10 do 16 dmuchańców.  Rozmieszczamy je symetrycznie tak by stworzyć identyczne warunki dla rywalizujących ze sobą zespołów. Szczegół jaki wyróżnia archery tag od speedballa to bezpieczna strefa, która wytyczona jest przez środek pola. To w niej zostawiamy strzały, które zawodnicy muszą przejąć by móc rozpocząć eliminacje przeciwników. Zbędna jest również siatka zabezpieczająca.

Granica między strefami drużyn a strefą bezpieczną wyznaczona jest przez dwie tarcze po jednej z każdej strony. Tarcze te wyróżniają się pięcioma otworami, które w momencie rozpoczęcia zabawy są zamknięte. Po celnym trafieniu – wypełnienie otworu wypada.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt