Arcade Games - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje

Gry Arcade - Wynajem na Imprezy

 • wynajem atrakcji do 6 godzin
 • animację zabawy - sędziowanie, organizacja turnieju
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • Powrót do świata gier znanych z lat 80 i 90-tych
 • Możliwość kreowania szybkich zawodów,
 • Proste i przejrzyste zasady,
 • Sportowa rywalizacja,
 • Możliwość pojedynków w trybie multiplayer.
 • Wyzwala pozytywne emocje.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

arcade gry retro wynajemChyba każdy urodzony w latach 80 i 90-tych przechodził etap gier salonowych. Obecnie następuje wielki "come back" video gier znanych z tamtych czasów. Gry są te same, zmieniła się jedynie nazwa. Obecnie nazywamy je grami retro. Czujesz się staro? Niepotrzebnie! Dzięki naszym kultowym pozycjom znowu poczujesz się jak nastolatek! Pierwszy z proponowanych automatów to zestaw kultowych gier Street Fighter. gry retro wynajem na imprezyWybieramy ulubionego zawodnika i toczymy walki w międzynarodowym turnieju! Oczywiście możemy grać również w trybie multiplayer. 
Kolejna z pozycji na automacie to rozgrywka Final Fight - trochę jak Street Fighter ale wszystkiego jest więcej. Więcej fabuły… źli ludzie porywają Jessice. Na ratunek idą jej ojciec i chłopak Cody. Zanosi się zatem na jeszcze więcej walk - odważni mężczyźni będą musieli stoczyć niezliczoną ilość pojedynków na ulicach amerykańskiej metropolii.

gry arcade wynajemDark Stalkers Night Warriors – walki rozgrywane są pomiędzy magicznymi stworami wychodzącymi tylko nocą. 1944 The Loop Master – jesteśmy pilotem samolotu podczas Drugiej Wojny Światowej i walczymy z hitlerowskimi Niemcami po stronie Aliantów. Naszym zadaniem jest zniszczyć jak najwięcej maszyn wroga – samoloty, czołgi, auta opancerzone. Ghosts’n Goblins jedna z pierwszych platformówek w świecie gier Arcade. Odważny rycerz w świecie goblinów i innych stworów.
Commando - nikt nie wie czy pierwsza była gra Arcade czy film z Arnoldem Schwarzeneggerem? Ważne, że fabuła jest taka sama. Najlepszy komandos na świecie musi odbić swoją córkę z rąk kartelu narkotykowego!

Uważasz, że to ciągle mało kultowych pozycji gier Arcade?! Oddajemy do Ci w Twoje ręce joystick i możliwość gier na kolejnej maszynie retro – PAC MAN. Znajdziesz w niej :

 • Pac-Man chyba najbardziej kultowa z gier Arcade. Nasz bohater czyli żółta kuleczka musi zjadać pojawiające się małe białe kuleczki i przy tym nie dać się złapać czterem duszkom: Pinky, Inky, Blinkyi Clide. Raz na jakiś czas po zjedzeniu różowej klueczki nasz bohater może zjeść goniące go duszki, te jednak zawsze w magiczny sposób odradzają się w środkowej części planszy. Kolejne gry na maszynie to:
 • Pac-Land - nasz żółty przyjaciel przeniesiony do świata platformówek Arcade.
 • Galaga – prawie jak Gwiezdne Wojny. Jesteśmy pilotem gwiezdnego statku powietrznego który walczy z całym złem galaktyki. Oczywiście jak to w grach arcade wszystko rozgrywa się w świecie 2D.
 • Galaxian – gra Galagan na dopingu. Jeszcze więcej strzelania i przeciwników w galaktyce 2D Arcade.
 • Dig Dug – trochę jak Pac-Man z tą różnicą, że nasz bohater sam tworzy ścieżki (kopiąc je w ziemi) i walczy w nich z pojawiającymi się stworami.
 • Mappy to kolejna z popularnych platformówek w świecie Arcade Games. Mysz poruszająca się po korytarzach kilkupiętrowego domu. Jeśli jest mysz to i muszą być koty.

Z każdym miesiącem wypatrujemy nowości które mogą poszerzyć naszą ofertę gier Arcade. Doczekaliśmy się nie lada perełki. O ile w konsoli Pacman mieliśmy już przedsmak gier stylizowanych na Gwiezdne Wojny (Galaga) o tyle na rynku pojawił się już długo wyczekiwany oryginał. Uniwersum stworzone przez Georga Lucasa przeniesione zostało w świat gier Arcade.
Do naszego katalogu zawitał Star Wars oferujący 3 niesamowite gry. Żaden event stylizowany na Gwiezdne Wojny nie może obejść się bez gry Arcade Star Wars!

Zestaw zawiera 3 arcadowe, kultowe gry:

 • Star Wars,
 • Star Wars The Empire Strikes Back
 • Star Wars Return of the Jedi

Prawdziwi miłośnicy gier Arcade pamiętają, że salony gier w latach 90-tych głównie wypełnione były grami o tematyce karate oraz wyścigów samochodowych. W końcu nadszedł ten moment, że biblioteka tytułów gier Arcade naszej firmy poszerzyła się o prawdziwe wyścigi samochodowe - Fast and the Furious. Grafika z lat 90-tych przypominająca słynne gry na Amigę Lotus. Kierownica samochodowa, pedały gazu oraz hamulca, 4 biegowa skrzynia biegów…fani wyścigów samochodowych zakochają się w tej propozycji Arcade!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team