Animacje dla dzieci podczas imprez integracyjnych

   

Oferta obejmuje


Animacje dla dzieci

 • zabawy i gry dla dzieci w zależności od zamówienia,
 • wynajem do 7 godzin,
 • animator zabaw do każdej atrakcji,
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • świetna zabawa dla dzieci,
 • edukacja poprzez zabawę,
 • opieka doświadczonych animatorów,
 • niezapomniane przeżycia dla dzieci

Realizacje


Jak zamówić

Galeria

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Animacje dla dzieciNa życzenie klienta, podczas wszelkiego rodzaju pikników i eventów zapewniamy opiekę najmłodszym jego uczestnikom. Aranżacje gier i zabaw prowadzone są przez młodą, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Pod jej okiem dzieci przenoszą się w świat fantazji i zabawy.

Animacje dla dzieci na imprezachdostosowywane są do wieku i preferencji dzieci, zatem każde z nich z pewnością znajdzie coś dla siebie. W naszym towarzystwie maluchy poczują się wyjątkowo, a rodzice będą mieli pewność, że ich pociechy są pod profesjonalną opieką.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Oto niektóre propozycje z wachlarza naszych usług:

 • Kącik plastycznykącik plastyczny - kolorowanie książeczek, malowanie kredkami, farbami, palcami, czy gąbkami, wyklejanie i wycinanie z kolorowego papieru i kartonu, malowanie poprzez dmuchanie, lepienie z plasteliny i ciastoliny, rzeźbienie w glinie, mydle, masie solnej, bądź papierowej, tworzenie gigantycznych obrazów na papierze pakowym.
 • Garden games garden games - znane i popularne gry przenosimy z zacisza domowego do ogrodu. Proponujemy zabawę  na trawie w mega bierki, gigantyczne darty czy olbrzymią wieżę jenga. Zachęcamy także do tradycyjnych, podwórkowych zabaw jak hula hop lub skakanki.
 • skręcanie balonów - tworzenie zwierząt z nadmuchanych balonów wydaje się umiejętnością trudną i wymagającą szczególnych umiejętności. Jednak  nasz animator nie tylko pokaże, ale także nauczy naszych milusińskich, jak skręcić niezwykłe balonowe zoo.
 • malowanie buzi malowanie buzi - dzięki pomalowanym buziom dzieci na czas imprezy zamieniają się w postaci z ulubionych bajek i filmów. A wszystko dzięki talentowi naszej animatorki, która potrafi sprostać największym wymaganiom najmniejszych uczestników eventu.
 • zabawy z chustą animacyjnązabawy z chustą animacyjną - Ogromna, kolorowa chusta o średnicy 3 metrów wzbudza nie tylko ciekawość dzieci, ale także pobudza chęć do zabawy. Animator biorąc pod uwagę liczbę i wiek uczestników dobiera  odpowiednie gry dla dzieci.
Wykorzystując chustę, w zależności od wyznaczonego celu zabawy,  można przeprowadzić gry z różnych kategorii. Mogą to być zabawy ułatwiające wzajemne poznanie i integrację grupy, zabawy ćwiczące współdziałanie, ćwiczące refleks i spostrzegawczość, bądź zwinność i zręczność.


Dzięki chuście można wprowadzić gry oparte na zaufaniu do grupy lub wprowadzające odprężenie i relaks. Chustę można wykorzystać do ćwiczenia sprawności manualnych, czy umiejętności rozpoznawania kolorów. Zabawy w ganianego wpływają na ogólną motorykę organizmu, ćwiczą szybkość oraz wytrzymałość, a te oparte na zgadywaniu trenują pamięć, spostrzegawczość i percepcję wzrokową.

Wszystkie zabawy uczą przestrzegania zasad, a te wymagające wprowadzenie dodatkowych rekwizytów dodatkowo rozwijają wyobraźnię.

 • gry i zabawy muzyczno-ruchowe - zabawy dopasowane do wieku uczestników, takie jak: śpiewanie piosenek, „kółko graniaste”, „baloniku nasz malutki”, gra w 2 ognie, czy w berka i wiele innych.
 • bańki mydlane - pakiet zabaw z bańkami mydlanymi, wytwornicą baniek oraz urządzeniem, które umożliwia zamknięcie dziecka w ogromnej bańce mydlanej. Atrakcje zarówno nadają się na imprezy plenerowe, jak również do sal zabaw, czy przedszkoli.

Zabawy animacyjne prowadzone są pod namiotem, który chroni dzieci przez deszczem lub nadmiernym słońcem.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt