Ekstremalne Wieczory kawalerskie

   

Oferta obejmuje


Wieczór kawalerski

 • Paintball leśny ze specjalnymi scenariuszami dla kawalera, więcej...
 • Speedball - sportowa i ekstremalna odmiana paintballa na dmuchanym polu z przeszkodami, więcej...
 • Mega piłkarzyki - turniej piłkarski na ogromnym boisku, więcej...
 • Walki sumo  - walki w specjalnych kostiumach sumo, więcej...
 • Urban golf - gra w golfa w mieście, więcej...
 • Byk rodeo - ujeżdżanie mechanicznego byka, więcej...
 • Strzelnica - strzelanie z różnego rodzaju broni do celu, więcej...
 • Off road - prowadzenie auta  4x4 w ekstremalnych warunkach terenowych, więcej...
 • Quady - jazda po torze, bądź wyprawa quadow, więcej...
 • Buggy - wyścigi po specjalnym torze, więcej...
 • Kasyno - wynajem sali konferencyjnej w hotelu oraz stołów do kasyna, więcej...

Dlaczego warto

 • niezapomniany wieczór dla przyszłego Pana Młodego i wszystkich uczestników zabawy
 • oryginalne pomysły
 • atrakcje zarówno dzienne, jak i nocne

Realizacje


Galeria - wieczory kawalerskie

Jak zamówić

 

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Jest to pożegnanie kawalera przez jego najbliższych przyjaciół, przeważnie na tydzień lub dwa przed ślubem. Wieczór kawalerski jak każda z ważnych okoliczności w naszym życiu powinien być niezapomnianym przeżyciem nacechowanym dobrą zabawą i wyjątkowymi aranżacjami.


Co na Wieczór Kawalerski

wieczór kawalerskiEkstremalne wieczory kawalerskie to nie tylko duże ilości wypitego alkoholu, striptizerka i urwany film nad ranem. Coraz częściej Panowie wybierają bardziej wyszukane formy spędzenia tego wyjątkowego dnia. Imprezę warto zacząć jeszcze przed południem. Męskie spotkanie w lesie, karabiny paintballowe, grill i piwko to tylko jedna z możliwości na ekstremalny wieczór kawalerski.

Kawaler nie jest miłośnikiem zabaw militarnych? Przenosimy się więc na pole off-road lub na tor  buggy. Prędkość, ryk silników i zapach spalin unoszący się w powietrzu pozwoli nam naładować się energią na resztę dnia. Ciągle mało ekstremalnych doznań? Czemu więc nie wysłać przyszłego Pana młodego w....kosmos.

Lot balonem nad miastem to wręcz idealny pomysł żeby spełnić to marzenie. Pamiętajmy, że każdy start wiąże się i z lądowaniem...czemu więc nie wybrać niebanalnego rozwiązania. Skok ze spadochronem lub bungee na pewno podniosą poziom adrenaliny we krwi kawalera. Pora zwolnić.

Limuzyna, pełen barek, podróż głównymi ulicami miasta oraz towarzystwo pięknej autostopowiczki pozwolą nam się zrelaksować, a kawalerowi nabrać ochoty na dalszą część wieczoru. Wypoczęci i żądni kolejnych wrażeń zaczynamy clubbing.

ekstremalne wieczory kawalerskieMiasto oferuje niezliczoną ilość pubów i dyskotek, a noc jest przecież taka krótka. Warto więc wybrać te najlepsze, w których kawaler będzie czuć się wyjątkowo. Wieczór kawalerski nie musi być kolejną imprezą z cyklu upić się i zapomnieć. To nie jest czas na powielanie tych samych scenariuszy odgrywanych podczas każdego męskiego wyjścia na miasto.

Ostatni dzień wolności naszego przyjaciela powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Wybór naszej oferty pozwoli Wam stworzyć legendę, o której nie będziecie chcieli zapomnieć!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt


Ekstremalne wieczory kawalerskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.