Wieczór meksykański

   

Oferta obejmuje

Meksykański wieczór

 • kompleksową organizację imprezy
 • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera oraz Dj’a
 • hostessy, animatorzy prowadzący wikonkursy
 • zabawy i gry w zależności od zamówienia
 • tematyczna sceneria – sztuczne kaktusy, flagi, roll upy, chorągiewki
 • gadżety dla uczestników – sombrero, poncho, kwiaty, sztuczne wąsy, kabury i pistolety 

Dlaczego warto

 • niebanalna, niezapomniana zabawa
 • sposób na integrację zespołu poprzez wykonywanie wspólnych zadań
 • zapoznanie się z odległą kulturą Meksyku
 • aktywność przez cały czas trwania imprezy
 • zapoznanie się osób w firmie, które nie miały wcześniej takiej możliwości
 • rozładowanie stresu, powrót do pracy z uśmiechem oraz tematy do rozmów na długie miesiące

Realizacje


Galeria - wieczór meksykański

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

 

¡Bienvenido a todos!

[tłum. witamy wszystkich!]

Czy choć raz nie marzyliście o tym by w zimny, ponury wieczór poczuć klimat gorącego Meksyku? Wcielić się w postać rozleniwionego amigo popijającego tequilę bez zbędnych ograniczeń i rozkoszującego się chwilą?. Myślisz, że ten pomysł jest niewykonalny? Błąd! My pomożemy poczuć Ci atmosferę meksykańskiej uczty, poznać tradycje i obyczaje panujące w tym urokliwym miejscu.

Meksykańska fiesta

Konferensjer i meksykańskie dekoracje

wieczór meksykańskiHola amigos!- takim zwrotem na wejściu przywita Was nasz konferansjer i zaprosi do obejrzenia naszej kolorowej hacjendy. Tego widoku nie da się zapomnieć - mnóstwo roll up-ów i standów z motywem przewodnim imprezy, czyli słońcem, kaktusami, osiołkami czy sombrero.

Jeśli spojrzysz w górę, znajdziesz tam wiele flag Meksyku w różnych rozmiarach, a wokół trójkolorowe  szarfy, tj. biało - zielono - czerwone. Uważaj jak chodzisz! To możesz usłyszeć od zmęczonych amigos leżących w najmniej przewidywalnych miejscach.

wieczór meksykańskiPo krótkim zapoznaniu, z pewnością zaproszą Cię w wieczór meksykański na kieliszek tequili. I pamiętaj - dla nich nie ma słowa nie :) Przechadzając się po hacjendzie zobaczysz również dmuchane kaktusy, papierowe osiołki czy porozrzucane sombrero. Do tańca porwą Cię rytmy mamby, salsy i rumby, a podniebienie będzie się rozkoszować uzależniającym smakiem tequili czy margarity oraz piekielnie ostrym, tradycyjnym menu.

Konkursy na wieczór meksykański

 1. Meksykańskie przebieranki - pierwszy konkurs w wieczór meksykański to zazwyczaj mnóstwo śmiechu, ponieważ polega na jak najszybszym przebraniu się w stroje rodem z Meksyku. Hombres [mężczyźni] ubierają meksykańskie ponczo, kolorowe sombrero, kowbojskie kapelusze oraz przyklejane wąsy. Mujeres [kobiety] w ponczo i różnobarwne spinki w kształcie kwiatów wpinane we włosy. Uwieńczeniem całego stroju są rewolwery, maski Zorro i peleryny. Każdy na pewno wybierze coś dla siebie. W tych strojach goście kontynuują wieczór meksykański. 
 2. Quiz - Pytania dotyczące wiedzy o Meksyku. Zadania łatwe typu wskazanie gdzie leży to państwo, jak również wymagające większej wiedzy. Proponujemy się wcześniej przygotować! 
 3. Pijany amigo -Rrzut sombrerem na kij od szczotki. Zabada, która sprawdza się za każdym razem - im większa ilość alkoholu we krwi tym cel wydaje się trudniejszy do osiągnięcia!
 4. Krzywa wieża w ..... Mexico - Ułożenie wieży z Nachos w jak najszybszym czasie. 
 5. Konkurs picia tequili - To co amigos lubią najbardziej wedle zasady - styl picia dowolny.
 6. Przeprawa przez Rio Grande  - Przejście rzeki Rio Grande po skrzynkach w kilkuosobowych grupach.
 7. Piniaty - Rozbicie Piniat za pomocą kijów od szczotki z zawiązanym oczami! W środku Piniat znajduje się wiele słodkich przysmaków dla gości.
 8. Bailar conmigo [zatańcz ze mną] -  Kurs tańca latynoamerykańskiego pod okiem instruktorów tańca.
 9. Gorąco...pić się chce - Konkurs na przyrządzenie najsmaczniejszego i najbardziej wymyślnego ponczu.

Każdemu z konkursów towarzyszą drobne upominki kojarzące się z Meksykiem: piwo, kaktus, sombrero, itp. Dodatkowo każda osoba zbiera za udział w konkursach złote pesos. Zawodnik z największą ilością monet otrzymuje butelkę oryginalnej, meksykańskiej tequili.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.