Wieczór PRL

   

Oferta obejmuje

Wieczór PRL

 • kompleksową organizację imprezy
 • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera oraz Dj’a
 • hostessy, animatorzy prowadzący konkursy
 • zabawy i gry w zależności od zamówienia
 • tematyczna sceneria – flagi, roll upy, plakaty, telewizor i wiele innych
 • gadżety dla uczestników – partyjne krawaty, fartuchy, mundury

Dlaczego warto

 • Niebanalna, niezapomniana zabawa
 • sposób na integrację zespołu poprzez wykonywanie wspólnych zadań
 • zapoznanie się z czasami Prl
 • aktywność przez cały czas trwania imprezy
 • zapoznanie się osób w firmie, które nie miały wcześniej takiej możliwości
 • rozładowanie stresu, powrót do pracy z uśmiechem oraz tematy do rozmów na długie miesiące

Realizacje

Galeria Wieczór PRL

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

Czasy PRL-u minęły bezpowrotnie!!! Ale czy na pewno?! Dzięki nam przeniesiesz się o kilkadziesiąt lat wstecz. Przypomnisz sobie jak wyglądało mieszkanie Twoich przyjaciół. W nim kolorowy telewizor Neptun, który budził zazdrość klasy robotniczej.

Pralka Frania pożyczana sąsiadom za 200 zł czy gramofon na winylowe płyty. Na starym segmencie stos niewykorzystanych kartek na mięso, cukier i wódkę. Myślisz, że ta wizja jest nierealna? Przypomnimy wam czasy Partii, sekretarzy i spółdzielni!!! Czasy pustych sklepowych półek, godzin policyjnych. Czasy absurdu, śmiechu, Naszej młodości…

Konferansjer i Dekoracje

wieczór PRLDzień dobry Towarzysze obywatele! -  takim zwrotem na wejściu przywita Was nasz komunistyczny konferansjer i zaprosi do obejrzenia naszego kolorowego mieszkania. Tego widoku nie da się zapomnieć- mnóstwo roll up-ów i standów z motywem przewodnim imprezy, plakatów, gramofon, telewizor, pralka, lodówka, ława i wiele innych.

Nie jedno z nas na pewno przypomni sobie swoje mieszkanie z dzieciństwa. Zanim jednak przyjdziemy w gości do naszego konferansjera wypada coś kupić. W sklepie prócz  pustych półek i niemiłej ekspedientki rzuci nam się w oczy stara kasa fiskalna, waga na odważniki czy puste skrzynki po piwie.   

Konkursy

Na specjalne zaproszenie członków partii przemówi towarzysz Gierek.  W trakcie wieczoru pierwszy sekretarz KC PZPR przeprowadzi mnóstwo zabawi konkursów związanych z PRL-em przeplatanych z dancingiem z lat 70-80 ubiegłego wieku. 
 1. Quiz wiedzy o filmach Barei - pytania dotyczące wiedzy o komediach Barei Kto z nas nie pamięta kultowych już teksów czy bohaterów z filmów Barei. Zadaniem zawodników będzie podanie tytułu filmu, zacytowanie dialogu czy scharakteryzowanie bohatera lub sytuacji. Proponujemy się wcześniej przygotować!!!
 2. Quiz wiedzy o PRL - pytania dotyczące wiedzy u życiu w poprzednim ustroju. Kto był I sekretarzem, kiedy wprowadzono stan wojenny, czy Lech Wałęsa spotkał się z Papieżem? Czas nie tak odległe. Ale czy na pewno wszystko pamiętasz?!
 3. Jedzenie kaszy na czas -dwie osoby siadają na przeciw siebie. Każda dostaje talerz pysznej kaszy gryczanej. Ich widelce połączone są łańcuchem. Która z osób zje posiłek pierwsza - wygrywa!!!
 4. To co obywatele lubią najbardziej - konkurs picia wódki, wedle zasady - styl picia dowolny.
 5. Ucieczka do RFN - przejście granicy z RFN  po skrzynkach w kilkuosobowych grupach.
 6. Kartki na mięso - cięcie kartek na czas. 
 7. Czyje to przemówienie - zadaniem zawodników jest odgadnięcie który towarzysz partyjny dopuścił się danego przemówienia, a może to któryś z opozycjonistów?!
 8. Milicyjne pałowanie - pałowanie pałką milicyjną na czas

        .... i wiele innych.

Każdemu z konkursów towarzyszą drobne upominki kojarzące się z PRL:  wódka, beret, kubek, itp. Dodatkowo każda osoba zbiera za udział w konkursach złotówki . Zawodnik z największą ilością monet otrzymuje butelkę oryginalnej żytniej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.