Garden games   

Oferta obejmuje

Gry ogrodowe

 • w zależności od pakietu wynajem potrzebnego sprzętu do zabawy
 • wynajem do 7 godzin
 • animację zabawy
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • nowa oryginalna forma zabawy
 • idealna na imprezy o charakterze teambuildingowym
 • atrakcje zarówno dla dzieci i dorosłych
 • nie wymagają sprawności fizycznej
 • brak wymagań terenowych

Realizacje

Gry ogrodowe - Realizacje


Galeria -
 gry ogrodowe

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

Gry ogrodoweGarden games - czyli gry ogrodowe to różnorodne atrakcje i zabawy w plenerze. Są to gry rekreacyjne, nie wymagające sprawności fizycznej, umilające czas na świeżym powietrzu.


Garden games są nowością na polskim rynku. Jest to wspaniała rozrywka na imprezach plenerowych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Oferujemy Gry Ogrodowe - Garden Games

 • gigantyczne darty

Celem zabawy jest trafić specjalnie wyważonymi ogromnymi lotkami w tarczę usytuowaną na ziemi. Trafić w cel nie jest łatwo, gdyż jest on oddalony o kilka metrów od rzucającego. Każdy z uczestników na początku zabawy ma okazję sprawdzić na jaką odległość i jakim torem leci mega lotka, a następnie oddaje 3 rzuty do tarczy.

Za trafienie w środek tarczy przyznawane jest 10pkt, za drugie koło tarczy- 5pkt. Wygrywa zawodnik, który jako pierwszy uzyska 50pkt.

 • mega wieża Jenga

Wieża Jenga to budowla zbudowana z kilkudziesięciu drewnianych klocków. Zabawa polega na usunięciu klocka z wieży i ułożenie go na jej szczycie tak aby, wieża się nie rozpadła. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż nasza wieża ma aż metr wysokości. Jest to idealna zabawa na pikniki, imprezy firmowe w plenerze, w hotelach, a nawet w pubach.

 • rzut podkowami

Oryginalna i popularna zabawa, której angielska nazwa brzmi horseshoe pitching i  polega na rzucaniu podkowami do celu. Jest to rywalizacja między dwoma zawodnikami rzucającymi podkowami w taki sposób, aby wrzucić je na specjalny palik. Rozgrywka podzielona jest na kilka rund, w czasie każdej zawodnik oddaje dwa rzuty.

Rzuty muszą nastąpić po sobie w czasie nie dłuższym niż 30 sekund. Jeśli zawodnik trafi podkową na palik, zdobywa 3 punkty. Jeśli podkowa upadnie w odległości nie dalszej niż 15 centymetrów od palika przyznawany jest 1pkt. Odległość od pola rzutowego do palika wyznaczona jest w zależności od wieku i płci uczestników.

Osoby dorosłe oddają rzuty z ok.11 metrów , kobiety i dzieci rzucają z bliższej odległości – 8 metrów. Gra ta przerodziła się w sport, w ramach którego od pponad 100 lat odbywają się mistrzostwa świata. Jest to atrakcja bardzo popularna w USA.

 • olbrzymie szachy

Jest to gra w szachy ogromnymi figurami na kilkumetrowej planszy. Figury mają prawie metr wysokości, więc trzeba je przesuwać na stojąco. Gra w ogromne szachy odpręża, ale zmusza jednocześnie do koncentracji i myślenia - tak jak w prawdziwej partii szachowej.

Jest to zabawa rozgrywana w formie turnieju, gdzie wyłaniany jest najlepszy zawodnik. Nigdy nie brakuje chętnych na sprawdzenie swoich umiejętności szachowych i zwycięstwo w turnieju.  Atrakcja ta przyciąga dużo widzów, dlatego też doskonale sprawdza się na różnego rodzaju imprezach integracyjnych.

 • boule

Gra w boule polega na rzucaniu metalowych kul w kierunku „świnki” - drewnianej małej kuli. Im bliżej „świnki” upadnie metalowa kula tym lepiej. Każdy z zawodników ma kilka rzutów, w których stara się dorzucić kule jak najbliżej celu.

Drużyny mają również możliwość wybicia bouli przeciwnika, poprzez trafienie jej swoją kulą. Wygrywa drużyna, której boula pod koniec rozgrywki znajdzie się najbliżej „świnki”.

Jest to francuska gra, która obecnie jest drugim pod względem popularności sportem rekreacyjnym na świecie. Boule to gra przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku. Nie wymaga dobrej kondycji, ani specjalnej nawierzchni – może być rozgrywana na trawie, asfalcie, czy parkiecie. Najważniejsza jest dobra zabawa i towarzystwo.

 • gigantyczne bierki

Gra w bierki, polega na zbieraniu pojedynczych patyków z rozsypanego stosu. Jednak podczas zbierania patyczków, można posługiwać się jedynie już zebranymi bierkami i nie można dotykać pozostałych. Nasze bierki mają ponad metr długości, więc zadanie jest o wiele trudniejsze.

Jest to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych, na piknikach, przyjęciach w ogrodzie.

 • limbo

Zabawa polegająca na wygięciu ciała w tył tak, aby przejść pod drewnianą poprzeczką. Tym zawodnikom, którym uda się pokonać daną wysokość, poprzeczka zostaje obniżana. Wygrywa najbardziej rozciągnięta i „elastyczna” osoba, która przejdzie pod najniżej zawieszoną poprzeczką.

Zawodnicy mogą wyginać się jedynie w tył, robiąc tzw. „mostek”. Atrakcja, która powoduje dużo śmiechu zarówno u widzów, jak i samych uczestników zabawy.

 • hokej na trawie

Jest to gra drużynowa, w której uczestnicy posługują się plastikowymi kijami i piłeczką, starając się strzelić gola przeciwnej drużynie. Wygrywa drużyna, która strzeli przeciwnikowi więcej goli. Mecze rozgrywane są przeważnie dwa razy po 10 minut. Zespoły rywalizują ze sobą w systemie turniejowym, czyli zwycięzca meczu przechodzi dalej. Nad przebiegiem konkurencji czuwa nasz instruktor, który sędziuje zawody.

Drużyny grają w kolorowych strojach oraz używają dwóch kolorów kiji, aby w ferworze walki nie było problemów z rozpoznaniem się. Jest to gra  sportowa, idealna na imprezy charakterze teambuildingowym.

 • garden games
Zabawy w plenerze dokładnie opisane w zakładce Garden games

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt