Dmuchane atrakcje - Wynajem dmuchańców

   

Oferta obejmuje

Dmuchane atrakcje
Wynajem dmuchańców

  • wynajem na określony czas
  • w przypadku jeepów quadów, do wyboru : opcja prowadzenia auta, bądź w roli pasażera
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • ciekawe, niekonwencjonalne atrakcje
  • duża przepustowość zabaw - idealne na większe pikniki, czy imprezy rodzinne
  • brak większych wymagań terenowych
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • wyzwalają wiele pozytywnych emocji
  • zabawy integrują grupęGaleria

piknik piłkarski realizacje

Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
dmuchane atrakcje  

Dmuchane atrakcje to nieodłączny element każdego pikniku organizowanego w plenerze. To także częsty wybór na imprezy integracyjne, firmowe czy team building. Trudno sobie wyobrazić udaną imprezę organizowaną  na zewnątrz bez dmuchańców. 

   
     
W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Szeroki wachlarz dmuchanych urządzeń zaprezentowanych na naszej stronie spotka się z entuzjazmem zarówno fanów sportów zespołowych a także indywidualnych. Miłośnicy ekstremalnych przeżyć także nie będą zawiedzeni.    
     

Dmuchane Atrakcje - Wynajem Dmuchańców:

   
     

1. Mechaniczny byk rodeo

   
     
mechaniczny byk rodeo  

Uządzenie imitujące ujeżdżanie byka rodem z Dzikiego Zachodu. Jest to sterowany przez instruktora symulator, składający się z byka rodeo, ogromnej nadmuchiwanej poduszki oraz panelu nim sterującego.

   
     

2. Ścianka wspinaczkowa

   
     
dmuchana ścianka wspinaczkowa   Ogromne dmuchane urządzenie, służące uczestnikom zabawy do wspinania rekreacyjnego, jak również do rozgrywania na niej zawodów. Atrakcja odbywa się przy pełnej asekuracji linowej.    
     

3. Mega piłkarzyki

   
     
mega piłkarzyki   Zabawa w mega piłkarzyki to gra w piłkę nożną na ogromnym dmuchanym boisku, gdzie zawodnicy przyczepieni są do siebie za pomocą  poprzeczek, które w znacznym stopniu ograniczają ich ruchy    
     

4. Arena Xtreme

   
       
arena xtreme   Obecnie największy dmuchaniec tego typu na rynku. Ogromna Arena jest to wielofunkcyjne dmuchane boisko do różnego rodzaju konkursów i zabaw. Można na niej rozgrywać aż 9 różnych konkurencji.    
       

5. Boot camp

   
       
boot camp   Tor przeszkód, na którym odbywają  się wyścigi  zawodników. Tor posiada dmuchaną podłogę, a cały otoczony dla bezpieczeństwa bandami. Uczestnicy ścigają się równocześnie sobą, jak również z czasem, pokonując poszczególne przeszkody na torze.    
       

6. Kula demolka

   
     
kula demolka   Zabawa na dmuchanej platformie, gdzie zawodnicy walczą, próbując przy pomocy latającej kuli - wytrącić przeciwników z równowagi.     
     

7. Walki sumo

   
       
walki sumo   Zabawa w sumo to walka dwóch zawodników na miękkiej macie. Uczestnicy zabawy przebrani są w specjalne, wypełnione  gąbką kostiumy przypominające japońskich zawodników sumo, którzy toczą ze sobą pojedynek.    
     

8. Podniebny ring

   
     
   

Walki zawodników przy użyciu poduszek, bądź gumowych kijków na nietypowym dmuchanym ringu. Walka na poduszki nabiera nowego znaczenia w naszej nowej zabawie.

   
     

9. Gladiatorzy

   
       
gladiatorzy  

Dwaj uczestnicy stojący na podestach toczą ze sobą walkę przy pomocy specjalnych kijów. Zabawa w gladiatorów polega na - okładaniu - rywala ciosami tak aby zrzucić go z pachołka.

   
      

10. Dmuchane darty

   
     
dmuchane darty   Zabawa, podczas której zawodnicy trafiają lotkami w określone - odpowiednio punktowane miejsca na dmuchanej tarczy.    
       

11. Sejf Cash Box

   
       
sejf cach box   Dmuchane urządzenie, w którym zamknięty uczestnik zabawy ma za zadanie wyłapać jak najwięcej latających banknotów w określonym czasie. Ogromny sejf jest atrakcją zręcznościową, wymagającą od uczestnika refleksu i sprytu    
      

12. Kula sferyczna

   
     
kula sferyczna - zorbing   Ogromna kula, w której wnętrzu przypięty jest  uczestnik zabawy. Sam, bądź przy pomocy drużyny toczy się po powierzchni lądu lub wody.    
      

13. Piłkarzyki bungee

   
     
  Uczestnicy przyczepieni są do band Areny specjalnymi sprężynującymi linami bungee. Liny mają ograniczoną długość, zatem zawodnicy mogą poruszać się jedynie w swoich określonych strefach.    
      

14. Siłomierz kopacz

   
     
siłomierz kopacz   Urządzenie mierzące prędkość  kopniętej piłki, składające się z dwóch elementów - nadmuchiwanej bramki oraz specjalnego radaru - prędkościomierza, który mierzy wartość  siły z jaką zostaje kopnięta piłka.    
      

15. Bramka celnościowa

   
     
bramka celnościowa   Posiada 5 otworów umiejscowionych na różnej wysokości. Poszczególne otwory są specjalnie ponumerowane. Zabawa ma formę rywalizacji, a więc każdy z zawodników ma do wykonania określoną liczbę strzałów.    
      

16. Bungee run King Kong

   
     
bungee run king kong   Podstawową formą zabawy rozgrywanej na dmuchanym King Kongu jest rywalizacja przy użyciu lin bungee. Dwóch zawodników staje tyłem do siebie, po przeciwnych stronach dmuchanej barykady i przyczepiani są ze sobą jedną liną bungee.    
     

17. Poolball - Bilard Nożny

   
     
poolball bilard nożny   Zabawa ta wkracza dopiero do Polski, i nasze dmuchane urządzenie jest prawdopodobnie pierwszym takim na rodzimym rynku imprez integracyjnych. Mamy nadzieję, że owa atrakcja szybko wzbudzi zainteresowanie nie tylko fanów piłki nożnej i bilarda.    
         

18. Tor przeszkód XXL

dmuchany tor przeszkód   Tor przeszkód XXL bez wątpienia należy do najbardziej spektakularnych i efektownych elementów serii wipe out.  Ponad 30 metrowa platforma o szerokości od 3,5 do 4,5m  składa się z 4 sektorów połączonych ze sobą w jedną całość. Każdy dmuchany sektor charakteryzuje się inną specyfiką przeszkód.

18. Dmuchane atrakcje dla Dzieci

   
     
dmuchane atrakcje dla dzieci  

Stały się nieodłączną formą imprez dla najmłodszych uczestników. Na imprezach typu rodzinne pikniki  należy zapewnić rozrywkę zarówno dorosłym, ale przede wszystkim dzieciom. 

   
 

 

19. Bouncing balls

   
     
bouncing balls  

Zadanie jakie stoi przed uczestnikiem bouncing balls - wipe out jest niesłychanie proste: przedostać się z jednego końca na drugi skacząc po dmuchanych kulach. Ostrzegamy!!! Utrzymanie równowagi na każdej z nich jest nieprawdopodobnie trudne.

   
 

20. Eliminator

   
     
eliminator  

Eliminator to dmuchana atrakcja, która szturmem zdobywa rynek imprez integracyjnych oraz pikników. Uczestnicy biorący udział w zabawie walczą nie tylko z przeciwnikami ale przede wszystkim z samymi sobą.

   
     
 21. Panna Field    
     
eliminator  

Panna Field to dmuchane boisko do szybkich rozgrywek piłkarskich w formacie 1vs1 lub 2vs2, składające się z dwóch równoległych sektorów