Dmuchana ścianka wspinaczkowa - rekreacja

   

Oferta obejmuje

Mobilna ścianka wspinaczkowa na imprezy

 • wynajem urządzenia do 7 godzin
 • animację zabawy
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • konkurencja o dużej przepustowości, stąd idealnie sprawdza się na piknikach i innych imprezach masowych
 • atrakcja dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych
 • dzięki dwóm torom można rozgrywać różnego rodzaju wyścigi i zawody teambuildingowe
 • jest w pełni mobilna i nie ma żadnych wymagań terenowych
 • bezpieczne urządzenie rekreacyjne
 • dzięki swoim gabarytom robi ogromne wrażenie zarówno na bawiących się uczestnikach, jak i na osobach obserwujących wspinaczkę
 • doskonała reklama - na ściance możemy zawiesić banery reklamowe, flagi firmy.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa - Realizacje

Realizacje - Dmuchana ścianka wspinaczkowa

Galeria - mobilna ścianka wspinaczkowa

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

 

Dmuchana ścianka wspinaczkowa to ogromne dmuchane urządzenie, służące uczestnikom zabawy do wspinania rekreacyjnego jak również do rozgrywania na niej zawodów. Atrakcja odbywa się przy pełnej asekuracji linowej.
 
 

Mobilna ścianka wspinaczkowa

Dmuchana ściana wspinaczkowa

Uczestnicy zabawy przed wejściem na szczyt, zakładają specjalne alpinistyczne uprzęże.  Nasi instruktorzy przypinają się linami do tych uprzęży i od tej pory asekurują wspinających się uczestników, poprzez naciąganie i luzowanie liny. Dodatkowo każda ze wspinających się osób ma na sobie kask ochronny, dzięki czemu zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Wejście na szczyt zajmuje doświadczonym zawodnikom ok. 2 minut, natomiast osoby, które wspinają się po raz pierwszy pokonują tą trasę od 5 do 10 minut. W zależności od charakteru imprezy, uczestnicy bawią się na ściance od kilku do kilkudziesięciu minut.


Mobilna ścianka wspinaczkowa

Osprzęt

Sprzęt alpinistyczny - uprzęże, liny, którego używamy posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Posiadamy również uprzęże mniejszych rozmiarów – specjalnie dla najmłodszych uczestników zabawy.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa

Dane techniczne

Nasza mobilna ścianka wspinaczkowa ma średnicę 4 metrów i jest wysoka na 8 metrów. Uchwyty na ściance są imitacją prawdziwej skały, zrobione ze specjalnego materiału, są różnego  kształtu i wielkości. Ścianka wspinaczkowa posiada dwie drogi o różnych stopniach trudności.

Na łatwiejszym torze mogą próbować swoich sił dzieci, na trudniejszej trasie rywalizują ze sobą dorośli. Jest to świetne urządzenie do rywalizacji zespołowej, gdyż można na niej rozgrywać zawody – kto wyżej wejdzie, która drużyna lepiej sobie poradzi lub wyścig na czas.

Mobilna ścianka wspinaczkowa

Sprawdza się ona doskonale na imprezach integracyjnych, piknikach oraz imprezach masowych. Jest gwarancją doskonałej zabawy, emocji i wrażeń!

Regulamin zabawy

 • uczestnicy korzystają z urządzenia tylko za zgodą obsługi
 • należy przestrzegać instrukcji wydawanych przez obsługę urządzenia.
 • do wspinania dopuszczone są dzieci mierzące minimum 120 centymetrów
 • limit wagowy to 100kg
 • obsługa może odmówić dostępu do urządzenia osobom stwarzającym zagrożenie dla bawiących się, będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających

Uwagi

 • wymagany dostęp do energii elektrycznej,

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.